O nas

Sieć salonów sprzedaży Sony Centre to przede wszystkim kilkunastoletnie doświadczenie na rynku RTV, wysoka jakość obsługi, najlepsza dostępność i pewne pochodzenie produktów marki Sony oraz konkurencyjne ceny. Wszystkim tym możesz się teraz cieszyć z dowolnego miejsca w Polsce (i nie tylko) odwiedzając nasz sklep internetowy scentre.pl.

Nasz personel od wielu lat związany był z siecią stacjonarnych sklepów Sony Centre, dzięki czemu posiada wiedzę i duże doświadczanie w sprzedaży produktów marki Sony. Eksperci Sony chętnie doradzą Ci przed zakupem oraz pomogą podczas użytkowania sprzętu. Nasi klienci objęci są programem opieki eksperckiej dzięki czemu w łatwy sposób mogą uzyskać poradę dotyczącą zakupionego u nas sprzętu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: Eksperci Sony.

Kupując w scentre.pl masz pewność, że produkty pochodzą prosto z magazynów Sony Europe i objęte są pełną gwarancją producenta.

Właścicielem sklepu jest firma SC Electronics sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Kasprzaka 3 (91-078). Więcej danych kontaktowych znajdziesz na stronie: Kontakt.

Dlaczego my?
Doświadczeni
Eksperci Sony
Kilkunastoletnie
doświadczenie na rynku RTV
Do 5 lat gwarancji producenta
Klub Sony   Klub Sony powstał z myślą o naszych Klientach, którzy cenią sobie najwyższe standardy obsługi a także chcą razem z nami budować tę wyjątkową społeczność. Dowiedz się więcej