Metody płatności

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa współpracujemy z profesjonalnym i jednym z największych w Polsce operatorów płatności online - firmą Przelewy24 (czytaj więcej)

W sklepie scentre.pl możesz wybrać poniższe formy płatności:

Szybki przelew internetowy

Po wybraniu swojego banku zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu wyświetli Ci się uzupełniony o niezbędne dane oraz kwotę formularz przelewu. Wystarczy Twoja akceptacja i potwierdzenie aby w łatwy, szybki i bezpieczny sposób dokonać płatności. Usługa dostępna jest dla większości dużych banków w Polsce.

Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

Płatność kartą

Tę formę także obsługuje serwis Przelewy24 a połączenie jest szyfrowane, dzięki czemu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo transakcji. Zostaniesz poproszony o podanie danych z karty, które są przekazywane bezpośrednio do Twojego banku w celu weryfikacji. Usługa dostępna jest dla większości kart, wystawionych zarówno przez banki polskie jak i zagraniczne.

Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

BLIK - płatność mobilna

Wygodna i bezpieczna forma płatności obsługiwana przez serwis Przelewy24. Aby zrealizować płatność poprzez BLIK należy mieć zainstalowaną i uruchomioną specjalną aplikację współpracująca z Twoim bankiem. Na ekranie smartfona wyświetli się numer, który podajesz podczas płacenia za transakcję, zatwierdzasz i gotowe.

Więcej informacji o płatności BLIK znajdziesz na oficjalnej stronie: blikmobile.pl

Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

Płatność na raty

W sklepie scentre.pl masz możliwość rozłożenia kwoty do zapłaty na wygodne i bezpieczne raty. Informacja o oprocentowaniu oraz kalkulator wysokości raty dostępne są przy każdym produkcie lub podczas wyboru formy płatności.

Ta forma płatności obsługiwana jest przy współpracy z Santander Consumer Bank.

Leasing dla firm

Współpracujemy z firmą LeaseLink, która oferuje naszym klientom leasing na bardzo dogodnych warunkach. W większości przypadków nie są wymagane szczegółowe dokumenty firmy a decyzja o przyznaniu finansowania trwa do godziny. Szczegółowe warunki wraz z kalkulacją widoczne są po złożeniu zamówienia i przejściu na stronę Partnera (zw przypadku rezygnacji na etapie składania wniosku zamówienie zostanie anulowane).

Płatność za pobraniem

W przypadku wysyłki paczki kurierem istnieje możliwość zapłacenia gotówką podczas odbierania przesyłki. Proszę pamiętać aby w dniu przewidywanej dostawy mieć przygotowane odpowiednie środki. Niektóre firmy przewozowe i kurierzy dysponuj terminalami płatniczymi umożliwiającymi płatność kartą - upewnij się przed odbiorem czy ta opcja jest dostępna dla Twojej przesyłki.

Ta forma płatności możliwa jest przy zamówieniach o wartości do 6 000 zł i jej koszt to 9 zł.

Przelew tradycyjny

Każde zamówienie możesz opłacić poprzez dokonanie przelewu na wskazany numer naszego konta. W przypadku tej formy płatności do realizacji zamówienia przystąpimy dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie (Bank BNP Paribas).

Numer konta do przelewów: 65 1600 1462 1842 5593 4000 0002

Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

Płatność przy odbiorze w salonie

Osoby, które zdecydują się na wizytę w jednym z naszych salonów Sony Centre mogą dokonać płatności na miejscu we wszystkich formach oferowanych przez dany sklep – gotówką, kartą lub w systemie ratalnym. W tym celu podczas składania zamówienia należy wybrać opcję "Rezerwacja".

Nie pobieramy opłat za korzystanie z tej metody płatności.

 

Jeśli chcesz dokonać płatności w inny sposób niż oferowane przez nas metody skontaktuj się z nami i na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. Po wcześniejszym ustaleniu jest możliwość płatności tradycyjnym przelewem lub na poczcie na wskazany rachunek bankowy.

Dlaczego my?
Doświadczeni
Eksperci Sony
Kilkunastoletnie
doświadczenie na rynku RTV
Do 5 lat gwarancji producenta