Kod producenta: SEL100400MCW.SYX
Teleobiektyw Sony 100-400mm G Master | SEL100400MC
cena: 21999.00
  • PRZEDSPRZEDAŻ ->
    Realizacja zamówień po 25.05.2026
  • Zakup na raty - szybko i bezpiecznie
    Oblicz eRaty
  • Dostępny
  • Darmowa dostawa
  • Akcesoria
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
Polecane akcesoria
Opis
SEL100400MC.SYX SCENTRE.pdpd
TELEOBIEKTYW ZMIENNOOGNISKOWY O NIESAMOWITEJ ROZDZIELCZOŚCI I PARAMETRACH
UCHWYĆ KAŻDY SZCZEGÓŁ
SZYBKI I DOKŁADNY SYSTEM AF
STWORZONY DLA PROFESJONALISTÓW
Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI
Specyfikacja
Dane podstawowe
  • Mocowanie Sony E-mount
  • Format 35 mm pełnoklatkowy
  • Ogniskowa 100–400 mm
  • Ekwiwalent APS-C 150–600 mm
Optyka
  • Budowa optyczna 20 grup / 28 elementów (w tym filtr)
  • Szkła specjalne ED (3 szt.), Super ED (2 szt.), asferyczne XA (2 szt.)
  • Powłoka Nano AR Coating II
  • Kąt widzenia (35mm) 24°–6°10'
  • Kąt widzenia (APS-C) 16°–4°10'
Przysłona i ostrość
  • Maks. przysłona f/4.5
  • Min. przysłona f/32
  • Liczba listków przysłony 11 (kołowa)
  • Min. dystans ostrości 0,64–1,5 m
  • Maks. powiększenie 0,25×
  • Silnik AF XD Linear Motor
  • Ogranicznik zakresu AF Tak
Stabilizacja i sterowanie
  • Stabilizacja Optical SteadyShot
  • Przełącznik OSS Tak
  • Przełącznik AF/MF Tak
  • Przyciski focus hold 4 szt.
  • Pierścień funkcyjny Tak
  • Blokada zooma / regulacja oporu Regulacja oporu zooma
Telekonwertery i filtr
  • Telekonwerter 1,4× SEL14TC
  • Telekonwerter 2,0× SEL20TC
  • Średnica filtra 95 mm / 40,5 mm (drop-in)
  • Powłoka fluorkowa Tak
  • Uszczelnienie Pyło- i odporny na wilgoć
Wymiary i waga
  • Wymiary (ø × dł.) ø119,8 × 328 mm