Kod producenta: KD65X75WLAEP
OUTLET: Telewizor Sony BRAVIA 65 cali KD-65X75WL | Direct LED | 4K Ultra HD
Przewiń do pełnej specyfikacji Karta produktu
Cena regularna:
cena: 2399.00
Produkt pochodzi z wyprzedaży/outlet. Cena regularna dotyczy produktu nowego.
  • Przedłuż gwarancję producenta nawet do 5 lat. Sprawdź ofertę
  • Zakup na raty - szybko i bezpiecznie
    Oblicz eRaty
  • Mała ilość
  • Darmowa dostawa
  • Akcesoria
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Gwarancja
Polecane akcesoria
Opis
Specyfikacja
Rok modelowy
  • Rok modelowy 2023
Wymiary i waga
  • PRZEKĄTNA EKRANU (W CALACH) 65" (64,5")
  • SZEROKOŚĆ PODSTAWY (STANDARDOWE USTAWIENIE) Około 117,5 cm
  • SZEROKOŚĆ PODSTAWY (WĄSKIE USTAWIENIE) Około 44,5 cm
  • WAGA KARTONU (BRUTTO) Ok. 28 kg, Około 29 kg (opakowanie ISTA)
  • WAGA TELEWIZORA BEZ PODSTAWY Około 20,4 kg
  • ROZMIESZCZENIE OTWORÓW ZGODNE ZE STANDARDEM VESA (SZER. X WYS.) 30,0 x 30,0 cm
  • WYMIARY TELEWIZORA BEZ PODSTAWY (SZER. X WYS. X GŁ.) Około 146,2 × 84,2 × 7,1 cm
  • WAGA TELEWIZORA Z PODSTAWĄ Około 20,7 kg
  • ROZMIAR EKRANU (PRZEKĄTNA W CM) 164 cm
Łączność
  • HDCP HDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4)
  • OBSŁUGIWANE FORMATY DYSKÓW USB FAT16/FAT32/exFAT/NTFS
  • KOMPONENTOWE WEJŚCIA WIDEO (Y/PB/PR) NIE
  • RAZEM WEJŚCIA HDMI 4 (4 z boku)
  • ZMIENNA CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA (VRR) -
  • KOMPOZYTOWE WEJŚCIA WIDEO 1 (z boku, mini jack)
  • WEJŚCIA SYGNAŁU RS-232C NIE
  • WYJŚCIA NA SUBWOOFER -
  • CYFROWE WYJŚCIA AUDIO 1 (z boku)
  • AUTOMATYCZNY TRYB MAŁEGO OPÓŹNIENIA (ALLM) Tak (HDMI™ 3/4)
  • WEJŚCIA IF (TELEWIZJA SATELITARNA) 1 (z boku)
  • NAGRYWANIE NA TWARDY DYSK USB Tak (1 z funkcją nagrywania) (z wyjątkiem Włoch)
  • ZWROTNY KANAŁ AUDIO HDMI (ARC) Tak (eARC/ARC)
  • WEJŚCIA ANTENOWE (TELEWIZJA NAZIEMNA/KABLOWA) 1 (z boku)
  • WYJŚCIA SŁUCHAWKOWE -
  • CZĘSTOTLIWOŚĆ WI-FI 2,4 GHz / 5 GHz (Wi-Fi Direct: tylko 2,4 GHz)
  • PORTY USB 2 (z boku)
  • STANDARD WI-FI® Certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac
  • CHROMECAST BUILT-IN Tak
  • APPLE HOMEKIT Tak
  • CECHY I FUNKCJE WYSPECYFIKOWANE W HDMI2.1 eARC/ALLM
  • WYJŚCIA AUDIO -
  • WEJŚCIA ETHERNET 1 (z boku)
  • APPLE AIRPLAY Tak
Obraz (panel)
  • ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA (PION X POZIOM, W PIKSELACH) 3840 x 2160
  • TYP WYŚWIETLACZA LCD
  • TYP PODŚWIETLENIA Bezpośrednie podświetlenie Direct LED
  • KĄT WIDZENIA (X-WIDE ANGLE) -
  • TYP ŚCIEMNIANIA PODŚWIETLENIA Wygaszanie klatek
  • CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA PANELU 50/60 Hz
  • TECHNOLOGIA PRZECIWODBLASKOWA (X-ANTI REFLECTION) -
Zdjęcie (przetwarzanie)
  • OPTYMALIZACJA KOLORU Technologia Live Colour™
  • BRAVIA CORE CALIBRATED MODE -
  • OPTYMALIZACJA KONTRASTU Dynamiczne zwiększanie kontrastu
  • ZGODNOŚĆ Z HDR (HIGH DYNAMIC RANGE) Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)
  • OBSŁUGIWANE SYGNAŁY WIDEO Sygnał HDMI™: 4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60 Hz), 1080p (24, 30, 50, 60 Hz), 1080i (50, 60 Hz), 720p (24, 30, 50, 60 Hz), 576p, 480p
  • OPTYMALIZACJA CZYSTOŚCI 4K X-Reality™ PRO
  • PROCESOR OBRAZU Procesor obrazu 4K X1™
  • CZUJNIK Lekki
Dźwięk (głośniki i wzmacniacz)
  • KONFIGURACJA GŁOŚNIKA Pełnozakresowy (Bass Reflex) x 2
  • TYP GŁOŚNIKA Głośnik Bass Reflex, Głośnik X-Balanced Speaker
  • MOC WYJŚCIOWA DŹWIĘKU 10 W + 10 W
Przetwarzanie dźwięku
  • SYSTEM ACOUSTIC AUTO CALIBRATION Kompensacja warunków w pomieszczeniu
  • TRYBY DŹWIĘKU -
  • FUNKCJA VOICE ZOOM -
  • OBSŁUGA FORMATU AUDIO DOLBY Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
  • OBSŁUGA FORMATU AUDIO DTS Cyfrowy dźwięk przestrzenny DTS®
  • RADIO FM NIE
  • PRZETWARZANIE DŹWIĘKU NIE
Kamera
  • FUNKCJA KAMERY Tak (aplikacje na kamerę)
  • KAMERA BRAVIA CAM (opcja)
Oprogramowanie
  • ECO DASHBOARD Tak
  • SERWIS Z APLIKACJAMI Tak (sklep Google Play)
  • WŁĄCZNIK / WYŁĄCZNIK CZASOWY Tak
  • WYSZUKIWANIE GŁOSOWE (Wyszukiwanie głosowe) Tak /(Wbudowany mikrofon) Nie
  • SMART TV Google TV™
  • WYŁĄCZNIK CZASOWY Tak
  • CONTROL MENU Tak
  • SYSTEM OPERACYJNY Android TV™
  • PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA Tak
  • ELEKTRONICZNY PRZEWODNIK PO PROGRAMACH (EPG) Tak
  • WYŁĄCZNIK WBUDOWANEGO MIKROFONU -
  • NAPISY (ANALOGOWE/CYFROWE) (analogowy)Nie, (cyfrowe) napisy
  • PAMIĘĆ WBUDOWANA (GB) 32 GB
  • TELEGAZETA Tak
  • AUTOMATYCZNA KALIBRACJA DZIĘKI CALMAN® Tak
Funkcje​dla użytkowników PlayStation®5
  • FUNKCJA „AUTO HDR TONE MAPPING” — AUTOMATYCZNE ODWZOROWYWANIE ODCIENI HDR Tak
  • FUNKCJA „AUTO GENRE PICTURE MODE” — DOSTOSOWYWANIE TRYBU OBRAZU DO GATUNKU GRY Tak
Zasilanie i oszczędzanie energii
  • ROZMIAR EKRANU (PRZEKĄTNA W CM) 139 cm
  • POBÓR MOCY (W TRYBIE CZUWANIA) – ENERGY STAR® -
  • POBÓR MOCY (ZASILANIE WŁĄCZONE) – ENERGY STAR® -
  • ROCZNE ZUŻYCIE ENERGII* 91 kWh/1000 h
  • PRODUKT PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA Tak
  • PRZEKĄTNA EKRANU (W CALACH) 55" (54,6")
  • POBÓR MOCY (W TRYBIE CZUWANIA) 0,50 W
  • ZAWARTOŚĆ RTĘCI (MG) 0,0 mg
  • DYNAMICZNE STEROWANIE PODŚWIETLENIEM Tak
  • ZGODNOŚĆ Z ENERGY STAR® -
  • OBECNOŚĆ OŁOWIU -
  • TRYB OSZCZĘDZANIA ENERGII / BEZ PODŚWIETLENIA Tak
  • WYMAGANIA DOTYCZĄCE ZASILANIA (NAPIĘCIE/CZĘSTOTLIWOŚĆ) 50 Hz, Napięcie przemienne 220–240 V
  • POBÓR MOCY (W TRYBIE CZUWANIA SIECI) — ZŁĄCZA 2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC)
Konstrukcja i wygląd
  • KOLOR PODSTAWY Czarny
  • POŁOŻENIE PODSTAWY 2 sposoby ustawienia (ustawienie standardowe/wąskie)
  • ZDALNE STEROWANIE Pilot na podczerwień; standardowy pilot
  • KOLOR RAMKI Czarny, szczotkowany
  • STYLISTYKA RAMKI Wąska ramka
  • KONSTRUKCJA PODSTAWY Smukła, klinowa podstawa
Wbudowany tuner
  • SYSTEM TELEWIZJI ANALOGOWEJ B/G, D/K
  • SYSTEM CYFROWEJ TELEWIZJI NAZIEMNEJ DVB-T/T2
  • CI+ Tak
  • LICZBA TUNERÓW (NAZIEMNYCH/KABLOWYCH) 1 (cyfrowe/analogowe)
  • POKRYCIE KANAŁÓW PRZEZ TUNER (CYFROWEJ TELEWIZJI SATELITARNEJ) Częstotliwość pośrednia 950–2150 MHz
  • LICZBA TUNERÓW (SATELITARNYCH) 1
  • SYSTEM CYFROWEJ TELEWIZJI KABLOWEJ DVB-C
  • POKRYCIE KANAŁÓW PRZEZ TUNER (ANALOGOWYCH) 45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju)