Kod producenta: SEL11F18
Obiektyw Sony E 11 mm F1.8 APS-C | SEL11F18
  • Wybierz zaufanego sprzedawcę i najwyższą jakość obsługi.
  • Kupując w Sony Centre:
  • - zyskujesz 5-letni program opieki Ekspertów Sony -> dowiedz się więcej ▶
  • - otrzymujesz gwarancję wysyłki produktu z polskiej dystrybucji oraz z lokalnych magazynów
  • - możesz przedłużyć gwarancję producenta nawet do 5 lat
  • - wspierasz polskich przedsiębiorców - Sony Centre to firma ze 100% kapitału polskiego
Przewiń do pełnej specyfikacji
cena: 2598.00
  • Przedłuż gwarancję producenta nawet do 5 lat. Sprawdź ofertę
  • Zakup na raty - szybko i bezpiecznie
    Oblicz eRaty
  • Mała ilość
  • Darmowa dostawa
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Gwarancja
Opis
NIEZWYKŁA OSTROŚĆ
PIĘKNIE ROZMYTE TŁO
7-listkowa przysłona kołowa obiektywu Sony 11 mm z maksymalną przysłoną F1.8 wytwarza piękny efekt nieostrego tła z krążkami bokeh.
SZYBKI I DOKŁADNY SYSTEM AF
JASNOŚĆ W KAŻDĄ POGODĘ
ERGONOMIA
STWORZONE Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI
Oryginalne obiektywy Sony pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego następnego aparatu Sony.
Specyfikacja
Specyfikacje obiektywu
  • MOCOWANIE Mocowanie Sony typu E
  • FORMAT APS-C
  • OGNISKOWA (MM) 11
  • OGNISKOWA W PRZELICZENIU NA FORMAT 35 MM (APS-C) 16,5
  • GRUPY/ELEMENTY OBIEKTYWU 11-12
  • KĄT WIDZENIA (APS-C) 104゚
  • MAKSYMALNA PRZYSŁONA (F) 1,8
  • MINIMALNA PRZYSŁONA (F) 16
  • LISTKI PRZYSŁONY 7
  • PRZYSŁONA KOŁOWA Tak
  • MINIMALNA ODLEGŁOŚĆ OD OBIEKTU 0,15 m (AF), 0,12 m (MF)
  • MAKSYMALNE POWIĘKSZENIE (KROTNOŚĆ) 0,13 (AF), 0,20 (MF)
  • ŚREDNICA FILTRA (MM) 55
  • STABILIZACJA OBRAZU (STEADYSHOT) – (zintegrowana z obudową)
  • ZGODNOŚĆ TELEKONWERTERA (×1,4) -
  • ZGODNOŚĆ TELEKONWERTERA (×2,0) -
  • TYP OSŁONY Tulipanowa z mocowaniem bagnetowym
Wymiary i waga
  • WYMIARY (ŚREDN. × DŁ.) 66 × 57,5 mm
  • WAGA 181 g
Zawartość opakowania
  • Osłona (model): ALC-SH170
  • Przednia przykrywka obiektywu: ALC-F55S
  • Tylna przykrywka obiektywu ALC-R1EM
  • Pokrowiec: -
Gwarancja
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Producent
Opinie