Kod producenta: SEL100400GM.SYX
Obiektyw Sony 100-400mm z zoomem G Master | SEL100400GM
cena: 9948.00
  • Przedłuż gwarancję producenta nawet do 5 lat. Sprawdź ofertę
  • Zakup na raty - szybko i bezpiecznie
    Oblicz eRaty
  • Mała ilość
  • Darmowa dostawa
  • Akcesoria
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Gwarancja
Polecane akcesoria
Opis
Pierwszy super-teleobiektyw z zoomem flagowej serii Sony G Master o zakresie 100–400 mm. Dzięki wyjątkowej rozdzielczości oraz szybkiej i precyzyjnej automatyce ostrości pozwala na robienie zdjęć odległych obiektów, zapewniając wyjątkową jakość obrazu i szybkość reakcji. Oprócz doskonałej jakości obrazu ten ładny obiektyw zapewnia mobilność, niezawodność i obsługę wymaganą przez profesjonalistów.
Superteleobiektyw zmiennoogniskowy G Master
Najlepsze parametry obiektywu zmiennoogniskowego G Master obejmują szeroki zakres wartości ogniskowej od100 mm do 400 mm, idealnie nadający się do fotografowania wydarzeń sportowych, dzikiej przyrody oraz innych obiektów, wymagających dalekiego zasięgu. Zapewnia jakość obrazu i wydajność funkcji AF, oferując wsparcie dla profesjonalistów poprzez umożliwienie wyśledzenia i uchwycenia nawet szybko ruszających się obiektów, z zachowaniem nadzwyczajnej rozdzielczości i czystości obrazu.
Szybka i niezawodna automatyka ostrości (AF)
Duża rozdzielczość przy każdej ogniskowej
Naturalność odwzorowania obrazu i barw
Czystość i kontrast w dowolnym świetle
Kompaktowy, lekki i przenośny
Regulacja momentu obrotowego zoom
Wyraźny i ostry obraz bez statywu
Nadzwyczajna wszechstronność fotografowania
Nastawianie ostrości oraz wysoka precyzja pozycjonowania umożliwiają minimalną odległość nastawiania ostrości na poziomie zaledwie 0,98 metra, z powiększeniem na poziomie 0,35x. Aparat posiada super teleobiektyw z zakresem ogniskowych od 100 mm do 400 mm oraz wybitne parametry zbliżenia przy wartości 100 mm.
Konfigurowalny przycisk blokady ostrości
Demontowalny uchwyt do statywu
Telekonwertery zapewniają zwiększony zasięg
Model SEL100400GM jest całkowicie kompatybilny z wysoce wydajnymi teleknowerterami SEL14TC i SEL20TC, zapewniającymi odpowiednio zwiększenie ogniskowej o 1,4x i 2x. To daje maksymalną ogniskową rzędu 800 mm (1200 mm na korpusie APS-C).