Kod producenta: SEL85F14GM.SYX
Obiektyw Sony FE 85 mm F1.4 GM | SEL85F14GM
cena: 5899.00
  • Przedłuż gwarancję producenta nawet do 5 lat. Sprawdź ofertę
  • Zakup na raty - szybko i bezpiecznie
    Oblicz eRaty
  • Dostępny
  • Darmowa dostawa
  • Akcesoria
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Gwarancja
Polecane akcesoria
Opis
Doskonały obiektyw portretowy 85 mm z przesłoną F1,4 rozmywa obraz, dając wspaniały efekt bokeh.
Nadzwyczajna rozdzielczość obrazu i znakomity efekt bokeh
Nowy wymiar portretów
Naturalne obrazy bez niepożądanych odcieni
Dokładność dzięki 2-czujnikowemu systemowi AF
Wspaniały efekt bokeh dzięki 11-listkowej przysłonie
Nieprzeciętna czystość i kontrastowość obrazu
Wszechstronny system nastawiania ostrości w zasięgu palców
Łatwe wyłączanie dźwięku klikania podczas filmowania
Blokada i zwalnianie osłony
Duża niezawodność w trudnych warunkach
Specyfikacja
Parametry obiektywu
  • Mocowanie Mocowanie Sony E
  • Format Pełna klatka 35 mm
  • Ogniskowa 85 mm
  • Ogniskowa w przeliczeniu na format 35 mm (APS-C) 127,5 mm
  • Grupy/elementy obiektywu 8 / 11
  • Kąt widzenia (35 mm) 29°
  • Kąt widzenia (APS-C) 19°
  • Maksymalna przysłona (F) 1,4
  • Minimalna przysłona (F) 16
  • Listki przysłony 11
  • Przysłona kołowa TAK
  • Minimalna odległość od obiektu AF 0,85 m, MF 0,8 m
  • Maksymalne powiększenie 0,12×
  • Średnica filtra 77 mm
Gwarancja
  • Gwarancja producenta 24 miesiące
Producent
Opinie