Konsole Playstation 5

PlayStation 5 – konsola najnowszej generacji Sony
Konsola gamingowa PlayStation 5 pojawiła się na rynku pod koniec 2020 roku i od razu wzbudziła zainteresowanie wśród graczy. W odróżnieniu od poprzedniej generacji jest ona dostępna w dwóch wersjach:
  • standardowej z napędem Blu-ray, umożliwiającej uruchamianie gier
    i filmów na płytach;
  • Digital Edition bez napędu, przeznaczonej na gry w postaci cyfrowej
    z PlayStation Store.
Obydwa warianty pracują z taką samą wydajnością i posiadają dysk SSD 825 GB, który można rozbudować nawet o dodatkowe 4 TB. W stosunku do konsoli PS4 różnica widoczna jest jednak już w samym designie urządzeń. Co więcej, na rzecz kontrolerów DualShock producent stworzył pady DualSense. Konsola PS5 jest w stanie uruchomić większość gier stworzonych dla poprzedniej generacji – a te, które zaktualizowano, wyświetlają się na niej w znacznie lepszej rozdzielczości. Niektóre z gier na PlayStation5 to tzw. tytuły ekskluzywne, dostępne tylko na najnowszą konsolę.

Możliwości konsoli PS5
PlayStation5 to rozwiązanie najnowszej generacji, które zachwyca użytkowników swoimi możliwościami. Oprócz jakości 4K konsola umożliwia wyświetlanie gier
w jeszcze wyższej rozdzielczości – 8K. Odświeżanie na poziomie 120 Hz zapewnia płynność i szybkość rozgrywek, a barwy HDR i technologia Ray Tracing gwarantują wyjątkowo realistyczne odczucia wizualne. Co więcej, gamepady z zaawansowanym systemem wibracji naśladują nawierzchnie i warunki atmosferyczne z gry, jeszcze bardziej potęgując doświadczenia podczas rozgrywki.

Konsola Sony PlayStation 5 Slim (PS5) z napędem Blu-ray

2699.00 zł
Dlaczego my?
Doświadczeni
Eksperci Sony
Kilkunastoletnie
doświadczenie na rynku RTV
Do 5 lat gwarancji producenta