Kod producenta: XR50X94SAEP

Telewizor Sony BRAVIA 50 cali XR-50X94S | LED | 4K Ultra HD
Telewizor Sony BRAVIA 50 cali XR-50X94S | LED | 4K Ultra HD
Telewizor Sony BRAVIA 50 cali XR-50X94S | LED | 4K Ultra HD
Telewizor Sony BRAVIA 50 cali XR-50X94S | LED | 4K Ultra HD
Telewizor Sony BRAVIA 50 cali XR-50X94S | LED | 4K Ultra HD
Telewizor Sony BRAVIA 50 cali XR-50X94S | LED | 4K Ultra HD
Telewizor Sony BRAVIA 50 cali XR-50X94S | LED | 4K Ultra HD
Telewizor Sony BRAVIA 50 cali XR-50X94S | LED | 4K Ultra HD
 • Nowa jakość obrazu i dźwięku dzięki inteligencji poznawczej
 • Realistyczne odcienie dzięki szerokiemu zakresowi kolorów
 • Większa głębia dzięki intensywnej czerni i dużej jasności
Przewiń do pełnej specyfikacji Karta produktu
Cena regularna:
4699.00 zł
cena: 4399.00
Cena obowiązuje:
1 mar 2024, 17:00 - 4 mar 2024, 13:00

Najniższa cena (30 dni): 4699.00 zł

 • Przedłuż gwarancję producenta nawet do 5 lat. Sprawdź ofertę
 • Zakup na raty - szybko i bezpiecznie
  Oblicz eRaty
 • Dostępny
 • Darmowa dostawa
882 562 597
 • Akcesoria
 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Gwarancja

Polecane akcesoria

Opis

Doświadczaj intensywnych przeżyć dzięki pięknym kolorom i naturalnemu kontrastowi zapewnianym przez ten telewizor 4K z platformą Google TV, panelem Full Array LED i procesorem Cognitive Processor XR™.


Zobacz świat tak, jak w prawdziwym życiu – na ekranie telewizora. Ten telewizor Full Array LED zapewnia wyraźniejszy, bardziej realistyczny obraz niż konwencjonalne telewizory z podświetleniem krawędziowym. Ten typ precyzyjnej kontroli nad całym obrazem sprawia, że światło w każdej strefie może być jednocześnie przyciemniane dla ciemnych obszarów i rozjaśniane w jasnych jego częściach. Ta lokalna, strefowa kontrola zapewnia niesamowicie realistyczny kontrast i kolor w każdej scenie, ujawniając więcej szczegółów w ulubionych filmach, programach telewizyjnych i grach. Możesz nawet odkryć elementy sceny, których nigdy wcześniej nie zauważyłeś!

Dzięki naszej najszerszej jak dotąd palecie barw w modelu X90S, będziesz mieć dostęp do ponad miliarda kolorów. Niektóre z tych kolorów i ich odcieni są dostępne tylko w telewizorach Sony. Technologia XR Triluminos Pro™ może wykrywać kolor na podstawie nasycenia, odcienia i jasności, odtwarzając każdy nich z naturalnymi, subtelnymi różnicami występującymi tylko w naturze i w świecie rzeczywistym. Zauważysz, że jest to szczególnie ważne w przypadku soczystych zieleni i czerwieni.

XR Contrast Booster


Dla tych, którzy kochają bogaty kontrast i głębię obrazu, XR Contrast Booster dostosowuje jasność w celu uzyskania wyższych jasności szczytowych i głębszych czerni. Wszystko, co oglądasz, będzie wyglądało bardziej naturalnie.

To telewizor 4K, co oznacza, że ​​rozdzielczość jest czterokrotnie większa niż w standardowym telewizorze Full HD. Chcemy, abyś cieszył się tą niesamowitą jakością obrazu bez względu na to, co oglądasz, dlatego nasza technologia XR 4K Upscaling umożliwia przeskalowanie treści 2K i HD do jakości zbliżonej do 4K, inteligentnie odtwarzając tekstury i szczegóły, które w innej sytuacji zostałyby utracone.

W rzeczywistości ten telewizor może wykryć każdy obiekt na ekranie, przeanalizować jego kolor i dostosować kontrast w czasie rzeczywistym, aby uzyskać jeszcze bardziej realistyczny obraz. Od krajobrazów po postacie ludzi, przetwarzanie obiektowe przenosi precyzję na zupełnie nowy poziom, dostosowując odcień, nasycenie, jasność, wektor ruchu, przepustowość i wiele innych parametrów. 

XR Motion Clarity™


Oglądanie szybkich akcji i scen sportu na ekranie X90S jest czystą przyjemnością. Dynamiczne sceny nigdy nie będą rozmyte ani zniekształcone, dzięki naszej technologii XR Motion Clarity™. Analizuje ona ruch i wstawia dodatkowe klatki, aby zapewnić płynność, jasność i wyrazistość każdej akcji.

W konwencjonalnych telewizorach jasność ekranu pozostaje taka sama niezależnie od jasności w pomieszczeniu, co często powoduje, że obraz jest zbyt ciemny lub zbyt jasny. X90S wykorzystuje czujnik światła, który optymalizuje jasność obrazu w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu. Gdy jest jasno, jasność zostanie zwiększona; gdy jest ciemno, jasność jest zmniejszona. Oznacza to, że zawsze masz doskonały widok.

Siłą tego telewizora jest nasz rewolucyjny procesor, który rozumiejąc nasz sposób widzenia i słyszenia może odtwarzać rozrywkę w niezwykle naturalny sposób, zgodny z otaczającą nas rzeczywistością. Ten procesor z inteligencją poznawczą nazwaliśmy Cognitive Processor XR™.

Acoustic Multi-Audio™


Aby poczuć się jak na scenie, dźwięk powinien idealnie pasować do akcji na ekranie. Ten niesamowity poziom połączenia obrazu i dźwięku został osiągnięty dzięki naszej technologii Acoustic Multi-Audio™. Wykorzystuje ona głośniki wysokotonowe do pozycjonowania dźwięku i sprawia, że dźwięki o wysokiej częstotliwości dochodzą z właściwego miejsca na scenie. Usłyszysz więc przemieszczające się, a nawet oddalające się na ekranie elementy akcji filmu.

Cała Twoja rozrywka zostanie przeskalowana do dźwięku przestrzennego 3D — bez potrzeby stosowania dodatkowych głośników sufitowych lub kierowanych w górę. Nasza technologia XR Surround tworzy pole akustyczne w pionie, z lewe i prawej strony, korzystając tylko z głośników telewizora. Dźwięk dochodzący ze wszystkich stron, tworzy akustykę najlepszej sali kinowej. Dzięki Dolby Atmos® — technologii dźwięku przestrzennego, którą zwykle można znaleźć w kinie — X90S naprawdę pozwala przenieść te najlepsze kinowe wrażenia do każdego domu.

Dzięki Voice Zoom™ 2 nigdy nie przegapisz szczegółów akcji. Nawet jeśli dialogi są ledwo słyszalne, ta funkcja wykryje głos, przeanalizuje go i poprawi jego czystość w czasie rzeczywistym. Ostatecznie pozwala to usłyszeć wyraźne dialogi bez zwiększania głośności – jest to szczególnie przydatne, jeśli oglądasz z przyjaciółmi, rodziną lub nie chcesz przeszkadzać innym.

Głośniki X-Balanced


Bez względu na to, gdzie zajmujesz miejsce przed ekranem, X90S wykrywa Twoją pozycję i optymalizuje dźwięk, dzięki czemu możesz cieszyć się taką samą jakością dźwięku, jakbyś siedział zawsze przed telewizorem! Nazywa się to automatyczną kalibracją akustyczną.

Dźwięk jest również automatycznie optymalizowany pod kątem Twojego środowiska. Możesz mieć na przykład w swoim pokoju zasłony dźwiękochłonne lub stolik kawowy, który może zakłócać przepływ dźwięku. Nasza technologia Ambient Optimization wykryje te obiekty i odtworzy dźwięk zoptymalizowany pod kątem Twojego pomieszczenia, zapewniając pełne wrażenia dźwiękowe oferowane przez X90S.

Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, pogrążasz się w akcji gry, czy słuchasz muzyki, nasze głośniki X-Balanced zapewniają czystość i wyrazistość każdego rodzaju dźwięku. Umożliwia to unikalny kształt głośnika, który tworzy optymalny dźwięk, zachowując jednocześnie minimalistyczne wzornictwo i smukłość telewizora.

Minimalistyczne wzornictwo


Minimalistyczne wzornictwo, aby zmaksymalizować odczucia z rozrywki. Stworzony w naszym charakterystycznym projekcie One Slate, ekran otacza minimalistyczna ramka, aby skupić całą uwagę na tym, co ważne – na obrazie. To prawdziwa rozrywka na dużym ekranie bez rozpraszania uwagi.

Wysokiej jakości podstawa w zestawie, ułatwi aranżację telewizora w każdym salonie.

Minimalistyczne wzornictwo telewizora, które idealne wkomponuje się w wystrój każdego salonu nie jest jedynym przejawem piękna. 

Idealny do PlayStation®5.


Dzięki ekskluzywnym funkcjom do grania oraz niezwykle zaawansowanym technologiom obrazu i dźwięku, telewizor BRAVIA XR™ X90S jest idealny do PlayStation®5.

Telewizor rozpoznaje, kiedy konsola jest podłączona i uruchomiona. Następnie automatycznie przełącza się w tryb Auto Low Latency Mode (ALLM) w HDMI 2.1, dzięki czemu możesz cieszyć się bardziej responsywną rozgrywką. Jest to istotna funkcja dla tych, którzy chcą mieć przewagę nad konkurentami w dynamicznych grach o wysokiej intensywności akcji.

Nawet w scenach o wysokim kontraście, dzięki naszej technologii Auto HDR Tone Mapping, będziesz w stanie zobaczyć kluczowe szczegóły zarówno w najciemniejszych, jak i najjaśniejszych częściach ekranu. Ustawienia HDR (High Dynamic Range) zostaną automatycznie zoptymalizowane pod kątem Twojego telewizora BRAVIA podczas początkowej konfiguracji konsoli PS5™.

Wejścia HDMI 2.1 umożliwiają wyświetlanie do 120 klatek na sekundę (4k/120 fps) i niemal natychmiastową reakcję na ekranie. Możesz podjąć się każdego wyzwania strzeleckiego, sportowego lub innego wymagającego dużej szybkości.

X90S obsługuje zmienną częstotliwość odświeżania (VRR). Telewizor dynamicznie dostosowuje częstotliwość odświeżania do podłączonego urządzenia, dzięki czemu unikniesz zacinania się i zrywania obrazu.

*Konsola PS5 jest sprzedawana oddzielnie

Google TV


Steruj telewizorem i wyszukaj rozrywkę za pomocą głosu. Dzięki wbudowanemu wyszukiwaniu głosowemu możesz teraz znajdować treści szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Koniec z męczącym pisaniem lub szukaniem pilota — po prostu użyj mocy swojego głosu. 

Przeglądaj ponad 700 000 filmów, odcinków seriali i programów telewizyjnych z różnych usług przesyłania strumieniowego — wszystko w jednym miejscu — z Google TV. Dla wygody wszystko jest zorganizowane według tematów i gatunków zgodnie z Twoimi zainteresowaniami.

Apple AirPlay, Apple HomeKit i Chromecast built-in™


Chcesz przesyłać strumieniowo treści ze smartfona, tabletu lub laptopa bezpośrednio do telewizora? Apple AirPlay, Apple HomeKit i Chromecast built-in™ właśnie to umożliwią!

Do tego inteligentnego telewizora dołączony jest inteligentny pilot, który umożliwia sterowanie wieloma urządzeniami , takimi jak konsole do gier, głośniki i listwy dźwiękowe. Inteligentny pilot zapewnia również dostęp do usług wideo na żądanie za pomocą jednego przycisku, co pozwala odtworzyć film w salonie w ciągu kilku sekund!

BRAVIA CAM


BRAVIA CAM* to nasz najnowszy dodatek do gamy telewizorów BRAVIA XR™. Dzięki niemu odkryjesz nowe sposoby korzystania z telewizora, w tym sterowanie gestami i rozmowy wideo z rodziną i przyjaciółmi na dużym ekranie. Może również dodatkowo zoptymalizować jakość obrazu i dźwięku, rozpoznając, gdzie jesteś w pomieszczeniu i jak daleko jesteś od telewizora, dostosuje ustawienia tak, aby były najwłaściwsze.

Zrób krok ku lepszemu oglądaniu - poznaj BRAVIA CAM
*Kamera BRAVIA-CAM (CMU-BC1) jest sprzedawana oddzielnie.

Road to zero


Telewizory BRAVIA XR powstają z myślą nie tylko o intensywnych przeżyciach, ale i środowisku. Redukujemy użycie nieodnawialnego plastiku w podzespołach i opakowaniach. W telewizorze X95K wykorzystano tworzywo Sony SORPLAS™, nadające się do recyklingu w 85%. Technologie sterowania podświetleniem, moduł BRAVIA CAM i czujniki światła kontrolują jakość obrazu i obniżają zużycie energii.

Specyfikacja

Rok modelowy

 • Rok modelowy 2022

Wymiary i waga

 • PRZEKĄTNA EKRANU (W CALACH) 50" (49,5")
 • ROZMIAR EKRANU (PRZEKĄTNA W CM) 126 cm
 • WYMIARY TELEWIZORA BEZ PODSTAWY (SZER. X WYS. X GŁ.) Około 111,9 × 64,9 × 7,0 cm
 • WYMIARY TELEWIZORA Z PODSTAWĄ (STANDARDOWE USTAWIENIE) (SZER. × WYS. × GŁ.) Około 111,9 × 71,5 × 28,6 cm
 • WYMIARY KARTONU (SZER. X WYS. X GŁ.) Około 122,5 × 78,2 × 14,1 cm
 • SZEROKOŚĆ PODSTAWY (STANDARDOWE USTAWIENIE) Około 66,5 cm
 • ROZMIESZCZENIE OTWORÓW ZGODNE ZE STANDARDEM VESA (SZER. X WYS.) 20,0 x 20,0 cm
 • WAGA TELEWIZORA BEZ PODSTAWY Około 13,5 kg
 • WAGA TELEWIZORA Z PODSTAWĄ Około 14,1 kg
 • WAGA KARTONU (BRUTTO) Ok. 18 kg

Łączność

 • STANDARD WI-FI® Certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac
 • CZĘSTOTLIWOŚĆ WI-FI 2,4 GHz / 5 GHz (Wi-Fi Direct: tylko 2,4 GHz)
 • WEJŚCIA ETHERNET 1 (z boku)
 • ZGODNOŚĆ Z PROFILAMI BLUETOOTH Wersja 4.2, HID (podłączanie myszy/klawiatury) / HOGP (podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP (profil portu szeregowego) / A2DP (dźwięk stereo) (Soundbary, które nie obsługują bezprzewodowego profilu transmisji dźwięku A2DP, wymagają połączenia HDMI) / AVRCP (pilot AV)
 • CHROMECAST BUILT-IN tak
 • APPLE AIRPLAY tak
 • APPLE HOMEKIT tak
 • WEJŚCIA ANTENOWE (TELEWIZJA NAZIEMNA/KABLOWA) 1 (z boku)
 • WEJŚCIA IF (TELEWIZJA SATELITARNA) 1 (z boku)
 • KOMPONENTOWE WEJŚCIA WIDEO (Y/PB/PR) NIE
 • KOMPOZYTOWE WEJŚCIA WIDEO 1 (z boku, mini jack)
 • WEJŚCIA SYGNAŁU RS-232C NIE
 • RAZEM WEJŚCIA HDMI 4 (4 z boku)
 • HDCP HDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4)
 • BRAVIA SYNC (W TYM HDMI-CEC) Tak
 • CECHY I FUNKCJE WYSPECYFIKOWANE W HDMI2.1 eARC/ALLM
 • ZWROTNY KANAŁ AUDIO HDMI (ARC) Tak (eARC/ARC)
 • ZMIENNA CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA (VRR) -
 • AUTOMATYCZNY TRYB MAŁEGO OPÓŹNIENIA (ALLM) Tak (HDMI™ 3/4)
 • CYFROWE WYJŚCIA AUDIO 1 (z boku)
 • WYJŚCIA SŁUCHAWKOWE -
 • WYJŚCIA AUDIO -
 • WYJŚCIA NA SUBWOOFER -
 • PORTY USB 2 (z boku)
 • NAGRYWANIE NA TWARDY DYSK USB Tak (1 z funkcją nagrywania) (z wyjątkiem Włoch)
 • OBSŁUGIWANE FORMATY DYSKÓW USB FAT16/FAT32/exFAT/NTFS
 • KODEKI DO ODTWARZANIA Z USB MPEG1: MPEG1 / MPEG2PS: MPEG2 / MPEG2TS (HDV,AVCHD): MPEG2,AVC / MP4 (XAVC S): AVC, MPEG4, HEVC / AVI: Xvid, MotionJpeg / ASF (WMV): VC1 / MOV: AVC, MPEG4, MotionJpeg / MKV: Xvid, AVC, MPEG4, VP8.HEVC / WEBM: VP8 / 3GPP: MPEG4, AVC / MP3 / ASF (WMA) / LPCM / WAV / MP4AAC / FLAC / JPEG, WEBM: VP9 / AC4 / ogg / AAC / ARW (tylko miniatury ekranowe)

Obraz (panel)

 • TYP WYŚWIETLACZA LCD
 • ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA (PION X POZIOM, W PIKSELACH) 3840 x 2160
 • KĄT WIDZENIA (X-WIDE ANGLE) -
 • TECHNOLOGIA PRZECIWODBLASKOWA (X-ANTI REFLECTION) -
 • TYP PODŚWIETLENIA Bezpośrednie (Full Array LED)
 • TYP ŚCIEMNIANIA PODŚWIETLENIA Lokalne wygaszanie
 • CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA PANELU 100 Hz

Zdjęcie (przetwarzanie)

 • ZGODNOŚĆ Z HDR (HIGH DYNAMIC RANGE) Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)
 • PROCESOR OBRAZU Cognitive Processor XR
 • OPTYMALIZACJA CZYSTOŚCI Interpolacja XR 4K, Przetwarzanie dual database processing, XR Super Resolution
 • OPTYMALIZACJA KOLORU Technologia Live Colour™, XR Smoothing, XR TRILUMINOS PRO™
 • OPTYMALIZACJA KONTRASTU Dynamiczne zwiększanie kontrastu, XR Contrast Booster, XR HDR Remaster
 • OPTYMALIZACJA RUCHU (CZĘSTOTLIWOŚĆ WŁASNA) XR Motion Clarity, tryb automatyczny
 • OBSŁUGIWANE SYGNAŁY WIDEO Sygnał HDMI™: 4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 Hz)Obsługę sygnałów 100 Hz i 120 Hz zapewniają wejścia HDMI IN 3 i IN 4, 1080p (30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080/24p, 1080i (50, 60 Hz), 720p (30, 50, 60 Hz), 720/24p, 576p, 480p
 • TRYBY OBRAZU Żywy, standardowy, kino, IMAX Enhanced, gra, grafika, zdjęcie, własny, Dolby Vision tryb jasny, Dolby Vision tryb ciemny, Netflix Calibrated
 • CZUJNIK Lekki
 • NETFLIX CALIBRATED MODE tak

Dźwięk (głośniki i wzmacniacz)

 • MOC WYJŚCIOWA DŹWIĘKU 10 W + 10 W
 • TYP GŁOŚNIKA Acoustic Multi-Audio; głośnik wysokotonowy rozmieszczający dźwięk; głośnik X-Balanced Speaker
 • KONFIGURACJA GŁOŚNIKA 2 głośniki pełnozakresowe (Bass Reflex), 2 głośniki wysokotonowe

Przetwarzanie dźwięku

 • OBSŁUGA FORMATU AUDIO DOLBY Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
 • OBSŁUGA FORMATU AUDIO DTS Cyfrowy dźwięk przestrzenny DTS®
 • SYSTEM ACOUSTIC AUTO CALIBRATION Kompensacja warunków w pomieszczeniu i położenia użytkownika
 • FUNKCJA VOICE ZOOM Funkcja Voice Zoom 2
 • RADIO FM nie
 • PRZETWARZANIE DŹWIĘKU nie
 • TRYBY DŹWIĘKU Standardowy / Dialogi / Kino / Muzyka / Sport / Dolby Audio
 • SYMULOWANY DŹWIĘK PRZESTRZENNY Interpolacja dźwięku przestrzennego 3D
 • ZGODNOŚĆ Z DŹWIĘKIEM PRZESTRZENNYM 3D W SŁUCHAWKACH Tak - Dostępność produktów zależy od kraju.

Kamera

 • KAMERA BRAVIA CAM (Moduł BRAVIA CAM CMU-BC1 jest sprzedawany oddzielnie, a jego dostępność zależy od kraju i regionu.) (opcja)
 • FUNKCJA KAMERY Tak (Moduł BRAVIA CAM CMU-BC1 jest sprzedawany oddzielnie, a jego dostępność zależy od kraju i regionu.) (aplikacje na kamerę)

Oprogramowanie

 • SYSTEM OPERACYJNY Android TV™
 • SMART TV Google TV
 • PAMIĘĆ WBUDOWANA (GB) 16 GB (Rzeczywista pojemność będzie inna z powodu instalacji oprogramowania.)
 • JĘZYK WYŚWIETLACZA POLSKI, AFRYKANERSKI, AMH, ARABSKI, ASSAMSKI, AZE, BEL, BUŁGARSKI, BENGALSKI, BOŚNIACKI, KATALOŃSKI, CZESKI, DUŃSKI, DEU, GRECKI, ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, ESTOŃSKI, BAQ, PER, FIŃSKI, FRANCUSKI, GLG, GUDŻARACKI, HINDI, CHORWACKI, WĘGIERSKI, INDONEZYJSKI, ISL, WŁOSKI, HEBRAJSKI, JAPOŃSKI, KAZACHSKI, KANNADA, KOR, KIR, LAO, LITEWSKI, ŁOTEWSKI, MACEDOŃSKI, MALAJALAM, MON, MARATHI, MAY, BUR, NOB, NEP, NLD, ORIJA, PENDŻABSKI, PORTUGALSKI, RUMUŃSKI, ROSYJSKI, SOL, SŁOWEŃSKI, ALB, SERBSKI, SZWEDZKI, SUAHILI, TAMILSKI, TELUGU, TAJSKI, TGL, TURECKI, UKRAIŃSKI, URD, UZB, WIETNAMSKI, UPROSZCZONY CHIŃSKI, TRADYCYJNY CHIŃSKI, ZULUSKI
 • JĘZYK WPROWADZANIA TEKSTU POLSKI / ANGIELSKI / ARABSKI / BUŁGARSKI / CHORWACKI / CZESKI / DUŃSKI / ESTOŃSKI / FIŃSKI / FRANCUSKI / GRECKI / HEBRAJSKI / HISZPAŃSKI / INDONEZYJSKI / JAPOŃSKI / KATALOŃSKI / NIDERLANDZKI / NIEMIECKI / NORWESKI / PERSKI / PORTUGALSKI / ROSYJSKI / RUMUŃSKI / SŁOWACKI / SŁOWEŃSKI / WŁOSKI
 • WYSZUKIWANIE GŁOSOWE (Wyszukiwanie głosowe) Tak (Dostępność funkcji trybu głośnomówiącego (wbudowany mikrofon) zależy od języka i może wymagać aktualizacji oprogramowania. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie pomocy technicznej Sony: https://www.sony.net/tv-hf-ww/)/(Wbudowany mikrofon) Tak
 • WYŁĄCZNIK WBUDOWANEGO MIKROFONU tak
 • ELEKTRONICZNY PRZEWODNIK PO PROGRAMACH (EPG) tak
 • PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA Vewd
 • SERWIS Z APLIKACJAMI Tak (sklep Google Play)
 • WŁĄCZNIK / WYŁĄCZNIK CZASOWY tak
 • WYŁĄCZNIK CZASOWY tak
 • TELEGAZETA tak
 • AUTOMATYCZNA KALIBRACJA DZIĘKI CALMAN® tak
 • NAPISY (ANALOGOWE/CYFROWE) tak

Funkcje​dla użytkowników PlayStation®5

 • FUNKCJA „AUTO HDR TONE MAPPING” — AUTOMATYCZNE ODWZOROWYWANIE ODCIENI HDR tak
 • FUNKCJA „AUTO GENRE PICTURE MODE” — DOSTOSOWYWANIE TRYBU OBRAZU DO GATUNKU GRY tak

Zasilanie i oszczędzanie energii

 • ROCZNE ZUŻYCIE ENERGII* 78 kWh/1000 h
 • POBÓR MOCY (W TRYBIE CZUWANIA) 0,50 W
 • POBÓR MOCY (W TRYBIE CZUWANIA SIECI) — ZŁĄCZA 2,00 W (Wi-Fi) / 2,00 W (LAN) / 1,0 W (Bluetooth)
 • OBECNOŚĆ OŁOWIU -
 • ZAWARTOŚĆ RTĘCI (MG) 0,0 mg
 • POBÓR MOCY (ZASILANIE WŁĄCZONE) – ENERGY STAR® -
 • POBÓR MOCY (W TRYBIE CZUWANIA) – ENERGY STAR® -
 • ZGODNOŚĆ Z ENERGY STAR® -
 • WYMAGANIA DOTYCZĄCE ZASILANIA (NAPIĘCIE/CZĘSTOTLIWOŚĆ) 50 Hz, Napięcie przemienne 220–240 V
 • TRYB OSZCZĘDZANIA ENERGII / BEZ PODŚWIETLENIA tak
 • DYNAMICZNE STEROWANIE PODŚWIETLENIEM tak
 • PRODUKT PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA tak

Konstrukcja i wygląd

 • STYLISTYKA RAMKI Płaska powierzchnia
 • KOLOR RAMKI czarny
 • KONSTRUKCJA PODSTAWY Smukła podstawa „Blade”
 • KOLOR PODSTAWY Czarna kropka
 • POŁOŻENIE PODSTAWY -
 • ZDALNE STEROWANIE Pilot na podczerwień; standardowy pilot

Wbudowany tuner

 • LICZBA TUNERÓW (NAZIEMNYCH/KABLOWYCH) 1 (cyfrowe/analogowe)
 • LICZBA TUNERÓW (SATELITARNYCH) 1
 • SYSTEM TELEWIZJI ANALOGOWEJ B/G, D/K, I
 • POKRYCIE KANAŁÓW PRZEZ TUNER (ANALOGOWYCH) 45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
 • SYSTEM CYFROWEJ TELEWIZJI NAZIEMNEJ DVB-T/T2
 • POKRYCIE KANAŁÓW PRZEZ TUNER (CYFROWEJ TELEWIZJI NAZIEMNEJ) VHF/UHF (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
 • SYSTEM CYFROWEJ TELEWIZJI KABLOWEJ DVB-C
 • POKRYCIE KANAŁÓW PRZEZ TUNER (CYFROWEJ TELEWIZJI KABLOWEJ) VHF/UHF/kablowe (zależnie od wybranego ustawienia kraju)
 • SYSTEM CYFROWEJ TELEWIZJI SATELITARNEJ DVB-S/S2
 • POKRYCIE KANAŁÓW PRZEZ TUNER (CYFROWEJ TELEWIZJI SATELITARNEJ) Częstotliwość pośrednia 950–2150 MHz
 • CI+ Tak

Dostępność

 • CZYTNIK EKRANOWY tak
 • AUDIODESKRYPCJA tak
 • NAPISY CLOSED CAPTION tak
 • POWIĘKSZENIE TEKSTU tak
 • PRZYCISK DOSTĘPNOŚCI tak
 • WYSZUKIWANIE GŁOSOWE (Wyszukiwanie głosowe) Tak(Dostępność funkcji trybu głośnomówiącego (wbudowany mikrofon) zależy od języka i może wymagać aktualizacji oprogramowania. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie pomocy technicznej Sony: https://www.sony.net/tv-hf-ww/)/(Wbudowany mikrofon) Tak

Gwarancja

 • Gwarancja producenta 24 miesiące

Opinie

Nie zapewniamy żadnych mechanizmów weryfikacji, czy opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Najlepszy w swojej klasie do 50’ z roku 2022. Otrzymujemy 120Hz/100 do konsoli i matryce Full Array LED. Do tego w aktualizacji pojawia się „ficzer” Game bar zapowiedziany dla serii Tv 2023. Takie parametry to już tylko od 55’ w ofercie Sony za 2023. Dlatego też z racji wymiarów i parametrów wybór padł na ten model XR-50X94S i to najlepszy wybór.
To mój kolejny telewizor SONY. I ponownie bardzo dobry wybór. Naturalne kolory, wyraźny dźwięk, szybka reakcja na polecenia, wiele ciekawych funkcji (np. sterowanie głosem). Gorąco polecam. Polecam także sklep Sony Centre, obsługa pośpieszyła z natychmiastową pomocą i poradą przy rozwiązaniu drobnego problemu montażowego.
Sony XR-50X94S - dobrze zrobiony system Google TV jest szybki i działa rewelacyjnie dużo opcji do regulacji telewizora. Świetne EPG telewizor posiada HBBTV wersja 2.0.2. Ładny design cienka ramka. Bardzo fajny pilot multimedialny z podświetleniem. OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY.
Kolejny raz dobry wybór padł na niezawodną markę SONY z którą jestem związana od ponad 35 lat. Odbiornik spełnia moje oczekiwania. Bardzo naturalne kolory, wyraźny dźwięk, szybkie przełączanie kanałów i innych funkcji. Piloty są dwa, jeden z klawiaturą numeryczną a drugi multimedialny. Oba obsługują te same funkcje z tym że ten multimedialny posiada możliwość wybierania głosowego. Razem z soundbarem HT-7000G świetnie oddaje przekaz materiału TV. Gorąco polecam. OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY.
Telewizor Sony Bravia XR-50X94S użytkuje od prawie 3 tygodni. I po tym czasie stwierdzam, że jest wszystko tak jak opisuje producent. Jakość obrazu jest rewelacyjna, świetna głębia czerni, płynny obraz i super dźwięk. Łatwa instalacja, obsługa bardzo prosta, intuicyjna. Przesiadłam się z Samsunga i nie żałuje. OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY
Dlaczego my?
Doświadczeni
Eksperci Sony
Kilkunastoletnie
doświadczenie na rynku RTV
Do 5 lat gwarancji producenta
Klub Sony   Klub Sony powstał z myślą o naszych Klientach, którzy cenią sobie najwyższe standardy obsługi a także chcą razem z nami budować tę wyjątkową społeczność. Dowiedz się więcej