WYDARZENIA

Porady Ekspertów Sony Centre, czyli jak korzystać z fachowej pomocy

0

Kupno sprzętu elektronicznego to często poważna inwestycja, którą poprzedza chęć dokładnego poznania wybranego urządzenia – jego parametrów, wymagań oraz możliwości, jakie deklaruje producent. Jednak, coraz nowocześniejsze technologie sprawiają, że nie jest łatwo zrozumieć zasady działania zaawansowanych rozwiązań. W Sony Centre wiemy, jak ważna jest dokładna znajomość urządzeń, aby po zakupie w pełni wykorzystać możliwości, które daje. Właśnie dlatego, do dyspozycji każdego Klienta naszych Salonów, został utworzony dział Ekspertów Sony Centre, którzy służą fachową radą i pomocą. I nie ma znaczenia, czy dopiero planuje się zakup konkretnego urządzenia, czy już od kilku lat jest się posiadaczem produktu Sony.

 

Eksperci Sony Centre

 

Ekspertami Sony Centre nie są przypadkowe osoby, które okazjonalnie interesują się nowinkami technologicznymi. Wiedza oparta wyłącznie na hobbystycznych zainteresowaniach mogłaby okazać się niewystarczająca w wielu sytuacjach, np. gdy potrzebna jest pomoc w wyjaśnieniu poszczególnych, zaawansowanych funkcji konkretnego modelu telewizora Sony.

W związku powyższym, Ekspertem może zostać wyłącznie osoba z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze sprzętem marki Sony. Aktualnie są to specjaliści z ponad 20-letnim stażem. Ich wiedza wykracza daleko ponad przeciętną, a urządzenia Sony nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Z ich fachowej pomocy może skorzystać każdy Klient, w ramach programu opieki Ekspertów Sony. A na czym ten program  polega?

 

Na jaką pomoc można liczyć?

 

W ramach programu opieki Ekspertów Sony, każdy może liczyć na pomoc, bez względu na to, na którym etapie zakupowym aktualnie się znajduje. Służymy poradą zarówno przed wyborem konkretnego produktu Sony, jak i po upływie dłuższego czasu od dokonania zakupu.

Eksperci Sony rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące produktów Sony, wyjaśnią zasady działania urządzeń i ich poszczególnych funkcji, omówią poszczególne parametry techniczne. Po pomoc można więc zgłaszać się w przypadku trudności z samodzielnym podłączeniem nowo zakupionego  sprzętu, problemem z obsługą urządzenia lub w przypadku pojawienia się błędu w trakcie korzystania z niego.

Eksperci Sony, to pierwszy punkt fachowej pomocy dla każdego Klienta naszych Salonów, który chciałby poszerzyć swoją wiedzę na temat produktów Sony czy zastosowanej przez Sony technologii,

 

Sposoby kontaktu z Ekspertami Sony

 

Wszystkie formy kontaktu z Ekspertami Sony widnieją na naszej stronie internetowej, w zakładce Obsługa Klienta – Kontakt. Są tutaj podane adresy mailowe, numer telefonu infolinii, a także dane firmy.

Zachęcamy do kontaktu:  

  1. mailowo, pisząc na adres: sklep@scentre.pl,
  2. telefonicznie, dzwoniąc na infolinię: 882 562 597, która jest czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 17:00,
  3. bezpośrednio, podczas wizyty w stacjonarnym salonie Sony Centre.

Co ważne, Eksperci nigdy nie pozostawiają Klienta bez odpowiedzi. Nawet, jeśli nie uda się rozwiązać nurtującej kwestii podczas pierwszego kontaktu, np. telefonicznego, można mieć pewność, że Ekspert powróci do Klienta z odpowiedzią lub rozwiązaniem problemu.

 

Najczęstsze pytania i problemy klientów Sony

 

Zakres pytań i problemów, z jakimi zgłaszają się klienci sklepów Sony Centre, jest niezwykle szeroki, dlatego nie zawsze udaje się natychmiast udzielić odpowiedzi. Mimo tego, Ekspert zawsze wraca z rozwiązaniem nurtującej kwestii, np. pisząc obszernego maila z wyjaśnieniami albo oddzwaniając.

Nie brakuje pytań o łączenie zakupów on-line z odbiorem osobistym. Takie rozwiązanie sprawnie funkcjonuje w sklepach Sony Centre. Bez przeszkód można dokonać zakupu przez Internet, aby wybrany produkt odebrać w salonie stacjonarnym. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić Klientom cały proces zakupowy.

Wśród najczęstszych pytań pojawiają się także te, o sposób rejestracji do sklepu internetowego, zasady dotyczące wysyłki zamówień, a także o to, jak znaleźć konkretny produkt. Na porządku dziennym są także pytania o reklamacje i zwroty.

Wiele odpowiedzi na tego rodzaju pytania znajduje się na naszej stronie internetowej, w zakładce Obsługa Klienta – Pomoc. Jednak, nic nie stoi na przeszkodzie, aby osobiście skontaktować się z naszymi Ekspertami, którzy szczegółowo odpowiedzą na wszystkie nurtujące kwestie.

 

O Ekspertach Sony Centre w pigułce

 

Eksperci Sony, to wyselekcjonowana grupa osób, która nie tylko wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w pracy ze produktami marki Sony, ale też pasją, szczerym zainteresowaniem nowymi technologiami i rozwiązaniami stosowanymi przez Sony. Dzięki temu, Eksperci posiadają szeroką wiedzę, którą chętnie się dzielą z Klientami Salonów Sony Centre. Eksperci doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości, aby łatwiej można było dokonać wyboru konkretnego modelu. Nie trzeba też obawiać się, że na zadawanie pytań jest za późno. Wyznajemy zasadę, zgodnie z którą wszystkich naszych Klientów obejmujemy opieką posprzedażową. Oznacza to, że w dowolnym momencie można zgłosić się do nas z pytaniem, który jest związany z użytkowaniem sprzętu Sony lub po prostu, chcąc dowiedzieć się czegoś więcej np. o najnowszym modelu telewizora albo innowacyjnej technologii wykorzystywanej przez Sony.

 
TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
POLECANE na podstawie oglądanych ostatnio produktów
KLIENCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
Strona z