PORADY

Najlepsze głośniki na imprezę - jak dobrze nagłośnić imprezę?

0

Odpowiedni sprzęt nagłaśniający to niezbędny warunek udanej imprezy. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając głośniki na imprezę.

 

Jakie powinny być dobre głośniki na imprezę?

 

System nagłaśniający imprezę powinien być praktyczny w obsłudze, dostosowany do różnych okoliczności, nadawać miejscu klubowego klimatu, no i oczywiście posiadać wystarczające parametry dźwiękowe. Wybór zestawu Power audio od Sony pozwoli dobrze połączyć to wszystko w jednym sprzęcie. Duża moc, wysoka jakość brzmienia i odpowiednie podbicie basów idzie tu w parze z wygodą i komfortem, który oferują przenośne głośniki bezprzewodowe.

 

Zestawy posiadają też szereg funkcji świetlnych i dźwiękowych, które zapewnią imprezie odpowiednią atmosferę. W razie wątpliwości, czy wybrany sprzęt będzie odpowiedni do pomieszczeń o konkretnym metrażu i właściwościach, warto jednak poradzić się konsultantów Sony.

 

 

Znakomite głośniki na imprezę – jakość dźwięku od Sony

 

Dobry bass to podstawa imprezowej muzyki w różnych gatunkach. Bez odpowiednio podbitego basu wiele kawałków będzie brzmiało płasko i nijako. Sony o tym wie, dlatego nowe głośniki wyposażono w funkcje Mega Bass i EXTRA BASS™, które znakomicie podbijają niskie tony. Wysoka jakość dźwięku to jednak nie tylko basy, lecz także odpowiednie zbilansowanie różnych częstotliwości, optymalny kont nachylenia membran i nowoczesne generatory dźwięku, które pozwalają cieszyć się czystym, mocnym brzmieniem w każdym miejscu w pomieszczeniu.

 

Sprzęt Sony to dobre głośniki na imprezę także ze względu na tryby i efekty (między innymi Live Sound i Fiesta), które nadadzą muzyce klubowego brzmienia najwyższej jakości bez względu na to, gdzie będzie odtwarzana. Warto pamiętać, że w razie wątpliwości co do mocy, jakości dźwięku i brzmienia, najlepiej sprawdzić je samodzielnie w salonie. Przesłuchanie kilku dobrze znanych utworów na różnych zestawach pozwoli wybrać ten o najbardziej satysfakcjonującym dźwięku.

 

 

Przenośne głośniki bezprzewodowe to komfort i wygoda

 

Zestawy HighPower audio umieszczone w jednej obudowie oraz wyposażone w wygodne kółka i uchwyt są bardzo wygodnym rozwiązaniem przy organizacji imprezy. Umożliwiają proste przeniesienie źródła dźwięku w inne miejsce – nawet takie bez dostępu do prądu, jeśli głośnik wyposażony jest w akumulator. Łączność bezprzewodowa Bluetooth i NFC to standard w głośnikach Sony, niektóre modele wyposażone są także w Wi-Fi. Głośniki bezprzewodowe to nie tylko większa mobilność, ale przede wszystkim komfort odtwarzania muzyki z różnych urządzeń (laptopów, tabletów i smartfonów). Jeśli urządzenie obsługuje moduł NFC, do połączenia go z głośnikiem wystarczy zbliżyć je na mniej niż 20 cm.

 

Głośniki przenośne Sony posiadają też dwie szczególnie przydatne na imprezie funkcje: Multipoint i Party Chain. Pierwsza pozwala połączyć głośnik z kilkoma urządzeniami Bluetooth i płynnie zmieniać źródło sygnału. Druga z kolei przyda się, jeśli do dyspozycji jest więcej niż jeden zestaw nagłaśniający. Wszystkie głośniki bezprzewodowe można wówczas połączyć w zsynchronizowaną sieć, która będzie grać tę samą muzykę.

 

 

Idealne głośniki na imprezę? Z odpowiednim oświetleniem, efektami dźwiękowymi DJ i funkcją karaoke!

 

Głośniki z kolorowym oświetleniem, które synchronizuje się z rytmem oraz z efektami dźwiękowymi DJ zdecydowanie dodadzą imprezie klimatu. Podświetlenie membran i podłogi, diodowe linie świetlne, oświetlenie przednie, tylne i 360°, feerie barw układające się w linie lub punkty, stroboskopowy błysk i rozległe wzory – głośniki z oferty Sony wyposażone są w szereg rozwiązań, dzięki którym uczestnicy imprezy poczują się jak w dobrym klubie.

 

Atmosferę współtworzyć będą także bardzo intuicyjne, sterowane gestami efekty dźwiękowe DJ z samplerem. Wiele modeli umożliwia sterowanie oświetleniem i dźwiękiem nie tylko z poziomu zestawu, ale także z telefonu (np. poprzez aplikację Fiestable). Dużo zabawy może dać także funkcja karaoke czy możliwość podłączenia do głośnika własnych instrumentów, na przykład gitary.

 
TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
POLECANE na podstawie oglądanych ostatnio produktów
KLIENCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
Strona z