KV 1400 Scenter KV 1400 Scenter KV 1400 Scenter
Oferta przedsprzedaży obowiązuje od 11.09-24.09.2023 r., w sklepie internetowym www.scentre.pl Klient ma możliwość nabycia soundbara HT-A5000 oraz pakietu usług premium (transport z wniesieniem, montażem i konfiguracją) za 1 zł w zestawie. Realizacja zamówień po 24.09.2023 r. Ceny i dostępność modeli promocyjnych mogą się różnić w poszczególnych salonach Sony Centre. Przedstawiona kompozycja jest wizualizacją marketingową. Szczegóły oferty są w Regulaminie i u Doradców Sprzedaży.
55
55”
BRAVIA
A95L + HT-A5000
65''
65”
BRAVIA
A95L + HT-A5000
55''
77”
BRAVIA
A95L + HT-A5000
ABSOLUTNA PERFEKCJA
Telewizory Sony MASTER Series to owoc współpracy zespołów inżynierów i filmowców. Wyróżniają się wiernością odwzorowania obrazu i dźwięku, lepiej niż kiedykolwiek oddając zamysł twórców filmów. Odkryj doskonałość kryjącą się w każdym calu.
Piękne kolory.
niezrównany kontrast.
Odkryj szeroki zakres barw i odcieni, doskonale widocznych nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych obszarach ekranu. Poznaj możliwości procesora Cognitive Processor XR™ i doświadcz obrazu niemal nieodróżnialnego od rzeczywistości. Zachwyć się głębią czerni i podziwiaj doskonale odwzorowane detale w jakości zbliżonej do 4K, bez względu na źródło ¹.
PIĘKNE KOLORY NIEZRÓWNANY KONTRAST PIĘKNE KOLORY NIEZRÓWNANY KONTRAST PIĘKNE KOLORY NIEZRÓWNANY KONTRAST
XR Clear Image w 1
XR Clear Image
Dostrzeż każdy szczegół, wyraźnie odwzorowany w technologii XR Clear Image. Ogranicza ona efekt rozmycia ekranu i redukuje zakłócenia, wykorzystując dynamiczną analizę klatek. Dzięki temu nawet najbardziej dynamiczne sceny zachwycają swoją wyrazistością.
Ico oled contrast
XR Oled Contrast
Pozwól się uwieść głębokiemu kontrastowi, widocznym wyraźnie pod każdym kątem. XR OLED Contrast Pro wykorzystuje połączenie panelu o wysokiej luminacji z płytą odprowadzającą ciepło i specjalnymi czujnikami temperatury, by zapewnić nawet dwukrotnie wyższą jasność niż w poprzenich modelach i stworzyć wrażenie prawdziwie głębokiej czerni.
TRILUMINOS
XR Triluminos
Zachwyć się bogatą paletą kolorów XR Triluminos Max™. Miliony niezależnych, samoświecących pikseli zapewniają tak doskonałe odwzorowanie każdego kadru, że film wydaje się rzeczywistością. Szeroki zakres barw i bardziej realistyczne tekstury obrazu są idealnie widoczne nawet w najjaśniejszych scenach.
Prawdziwie minimalistyczny.
Bez reszty wciągający.
Group 211
Minimalistyczne wzornictwo One Slate, łączące ekran i ramkę w jedną taflę, pomaga skupić się na obrazie i oglądać w lepszych warunkach. Tylna osłona i uchwyty ukrywają przewody i eliminują bałagan, dzięki czemu telewizor dobrze prezentuje się z każdej strony. Trzy lekkie aluminiowe podstawy do wyboru pozwalają umieścić telewizor na blacie szafki, na wąskiej półce lub wygodnie zainstalować soundbar pod ekranem².
Niesamowita grafika.
Wciągający dźwięk.
Sony Bravia A95L idealnie współgra z konsolą PlayStation®5, zapewniając Ci pełną emocji wirtualną rozrywkę. 
Przenieś się w sam środek akcji! Walcz, odkrywaj i twórz, doświadczając dynamiki obrazu i dźwięku na niespotykanym poziomie³.
Centrum domowej rozrywki Centrum domowej rozrywki
centrum domowej rozrywki
Google tv
Przeglądaj ponad 700 000 filmów i programów telewizyjnych z różnych serwisów streamingowych. Zyskaj łatwy dostęp do Twoich ulubionych rozrywek, zebranych w jednym, przejrzystym katalogu. Nie musisz już przełączać się między wieloma aplikacjami, by spędzać czas tak, jak lubisz  ⁴𝄒 ⁵𝄒 ⁶.
Group 263 Group 263
Ico calibrated mode
Calibrated mode
Oglądaj najnowsze treści z serwisu Netflix w imponującej, studyjnej jakości. Tryb Netflix Adaptive Calibrated Mode współpracuje z funkcją telewizorów BRAVIA XR™ dostosowującą obraz do warunków oświetlenia. Poczuj się jak w kinie podczas oglądania produkcji Netflix ⁷𝄒 ⁸𝄒 ⁹.
Ico dolby vision+imax
Dolby vision+imax
Sony BRAVIA XR™ wiernie odda zamysł reżysera. W trybie BRAVIA CORE™ Calibrated Mode telewizor optymalizuje ustawienia obrazu we wszystkich filmach, łącznie z IMAX Enhanced™. W efekcie zyskujesz dostęp do najwyższej jakości obrazu i dźwięku w domowym zaciszu.
Ico bravia core
Bravia core
Serwis filmowy BRAVIA CORE™ zapewni Ci dostęp do 10 filmów i do 24 miesięcy streamingu z bogatej kolekcji Sony Pictures¹⁰. Funkcja Pure Stream™ umożliwia streaming filmów HDR z prędkością do 80 Mb/s, 4K UHD¹¹. Ciesz się ekskluzywnymi materiałami z planu, filmowymi premierami i klasyką kina.
HT-A5000
5.1.2-kanałowy soundbar o mocy 500 W
Ico dolby dtsx hires Ico dolby dtsx hires
Acoustic Center Sync
Ico tv+sb
Połącz Twój telewizor Sony Bravia A95L z soundbarem HT-A5000 i zamień oba urządzenia w potężny głośnik centralny¹². Doświadcz prawdziwej mocy dźwięku w domowym zaciszu.
Wciągający dźwięk przestrzenny
Ico 360
Głęboki bas, wyraziste dialogi i najwyższa jakość wysokich tonów osiągnięta za sprawą systemu DSEE Extreme™ sprawią, że poczujesz się jak w kinie. Dźwięk 360 Reality Audio, dopasowany do akcji toczącej się na ekranie, nada domowej rozrywce kinową intensywność.
Jeden pilot do wszystkiego
Ico pilot
Obsługa telewizora i soundbaru jest teraz jeszcze prostsza. Wystarczy jeden, kompatowy pilot z przejrzystym układem przycisków, a zyskujesz kontrolę nad całym kinem domowym.
1. Obrazy skalowane, symulowane i ulepszane do rozdzielczości 4K będą się różnić w zależności od zawartości źródła.
2. Rzeczywisty wygląd może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora. W ustawianą na trzy sposoby podstawę wyposażone są tylko modele 77″.
3. System PS5™ jest sprzedawany oddzielnie. „PlayStation” i „PS5” są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Sony Interactive Entertainment Inc.
©2022 Sony Interactive Entertainment Inc. Opracowanie: Polyphony Digital Inc. „Polyphony Digital logo”, „Gran Turismo” i „GT” są zastrzeżonymi znakami towarowymi Sony Interactive Entertainment Inc. Producenci, samochody, nazwy, marki i powiązane obrazy występujące w tej grze mogą zawierać znaki towarowe i/lub materiały objęte prawami autorskimi odpowiednich posiadaczy. Zobrazowanie lub odtworzenie rzeczywistych miejsc, podmiotów, firm lub organizacji nie ma na celu wskazania lub tworzenia sugestii sponsorowania lub uznawania tej gry przez odpowiednią stronę lub strony. Wszystkie prawa zastrzeżone.
4. Zależnie od dostępności. Pewne aplikacje, treści i/lub funkcje nie są dostępne we wszystkich krajach.
5. Aby używać pewnych reklamowanych funkcji, użytkownik musi być zalogowany na konto Google.
Google TV jest nazwą oprogramowania tego urządzenia i znakiem towarowym Google LLC. Google, YouTube, Chromecast built-in, Google Meet, i inne znaki są znakami towarowymi Google LLC. Amazon, Prime Video oraz wszystkie odnośne logo są znakami towarowymi Amazon.com Inc. lub jego podmiotów zależnych. Netflix i logo Netflix są zastrzeżonymi znakami towarowymi Netflix Inc. Apple, logo Apple i Apple TV są znakami towarowymi Apple Inc. zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Udostępnienie aplikacji Apple TV nastąpi wkrótce poprzez automatyczną lub ręczną aktualizację oprogramowania wybranych telewizorów Sony BRAVIA ( https://www.apple.com/apple-tv-app/devices/ ) w wybranych regionach ( https://support.apple.com/HT204411 ). Wymagana jest subskrypcja Disney+. Disney+ oraz wszystkie znaki i logo są znakami towarowymi Disney Enterprises Inc., użytymi za pozwoleniem.
6. Wszelkie aplikacje innych producentów, usługi sieciowe, treści, system operacyjny i oprogramowanie mogą podlegać oddzielnym regulaminom i zostać zmienione, wstrzymane bądź wycofane w dowolnym momencie. Mogą być wymagane opłaty, rejestracja i podanie danych karty kredytowej. Produkt musi być połączony z siecią bezprzewodową.
7. Wymagany jest plan umożliwiający strumieniową transmisję z serwisu Netflix. Możliwość wykorzystania materiałów 4K Ultra HD zależy od rodzaju planu w serwisie Netflix, łącza internetowego, możliwości urządzenia i dostępności treści. https://www.netflix.com/termsofuse
8. Korygowanie obrazu przy włączonym trybie Netflix Adaptive Calibrated Mode umożliwi przyszła aktualizacja wewnętrznego oprogramowania.
9. Netflix jest znakiem towarowym Netflix Inc.
10. Okres, przez który można korzystać ze streamingu, zależy od modelu. Liczba kuponów zależy od modelu. Spider-Man: Bez drogi do domu: ©2022 CTMG. Wszystkie prawa zastrzeżone. MARVEL i wszystkie nazwy postaci: © & TM MARVEL.
11. Na podstawie badań z grudnia 2020 r.
12. Ta funkcja działa ze zgodnymi modelami. Szczegółowe informacje podano pod adresem https://www.sony.net/hav_faq Dostępność produktów zależy od kraju i regionu.