Dzięki potężnej wydajności, superlekkiej konstrukcji, aparatowi z trzema obiektywami, zachwycającemu wyświetlaczowi OLED o proporcjach 21: 9 i wysokiej jakości dźwięku, będziesz zastanawiać się, jak kiedykolwiek wcześniej mogłeś żyć bez Xperia 10 IV.


Wydajna bateria w lekkiej, kompaktowej obudowie

Ochrona baterii zapobiega również przeładowaniu, dzięki czemu Twój bateria będzie równie wydajna nawet po upływie 3 lat. Slot e-SIM z połączeniu z wydajną baterią zapewni także komfortową pracę, nawet z dwoma kartami sim.


Odporny na wodę i kurz

Podwójny certyfikat IP65/68 zapewnia niezwykły komfort użytkowania w różnych warunkach, deszcz czy piasek na plaży nie stanowią problemu dla Xperia 10 IV. Z kolei Corning Gorilla Glass Victus to gwarancja niezwykłej odporności Twojego ekranu.


Aparat z trzema obiektywami

Od pejzaży po portrety — poznaj ultraszerokokątny 16 mm, szerokokątny 27 mm i teleobiektyw 54 mm. Tryb automatyczny idealnie dopasowuje ustawienia korzystając z technologii wykrywania scen i obiektów.


Nasz najjaśniejszy ekran

Opierając się na doświadczeniu firmy Sony w zakresie telewizorów, wyświetlacz OLED o proporcjach 21: 9 zapewnia zapierające dech w piersiach kolory i kontrast dzięki technologii Triluminos dla urządzeń mobilnych.


Tak wciągające. Tak realne.

360 Reality Audio Upmix zamienia 2-kanałowe ścieżki stereo w wciągające utwory z dźwiękiem przestrzennym — w czasie rzeczywistym. Pełen zakres dźwięku, z dynamiką i szczegółowością, zgodnie z zamierzeniami artystów – dzięki złączu mini jack 3,5mm.