Nowa Bravia 2018
Acoustic SurfaceVAIO A12
Zastanawiasz się czy potrzebujesz wygodny komputer przenośny czy lekki tablet? Z nowym VAIO A12 masz większą swobodę. Dzięki 12,5-calowemu ekranowi, który możesz dowolnie wypinać z obudowy komputera praca stanie się znacznie prostsza i przyjemniejsza. 

Cena już od: 7 999 zł 
Wiecej
Głębsza czerń i oszałamiający kontrastVAIO SX14
VAIO SX14 to zaawansowany technologicznie notebook o wyjątkowo niskiej wadze 999 gram. Dzięki wytrzymałej baterii oraz obudowie wykonanej ze stopów węgla i aluminium otrzymujesz wyjątkową niezależność oraz możliwość pracy w każdym miejscu na Ziemi. 

Cena już od: 6 999 zł
Wiecej
Marka VAIO znana jest doskonale nie tylko fanom SONY. Z wielkim smutkiem wielu naszych Klientów przyjęło w 2014 roku informację o wycofaniu się SONY z produkcji i dystrybucji komputerów. Laptopy pod szyldem VAIO powstawały i były sprzedawane jednak nadal, początkowo tylko w Japonii a z czasem w kolejnych krajach na Świecie. Za produkcję i dystrybucję komputerów odpowiada spółka VAIO Corporation.

W 2019 roku przyszedł czas na powrót marki do Polski a naturalnym miejscem do sprzedaży VAIO są sklepy sieci Sony Centre.

Obecnie w ofercie posiadamy dwie linie komputerów – A12 oraz SX14, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych a także kilku wersjach różniących się parametrami. Wszystkie laptopy VAIO są „made in Japan” a ewentualny serwis prowadzony jest przez autoryzowany punkt w Polsce.

Legenda powraca, i to w wielkim stylu.

 

 

VAIO jest zastrzeżonym znakiem towarowym Sony Corporation. Użycie znaku towarowego VAIO odbywa się za zgodą i zgodnie z licencją VAIO Corporation.