Sony - logo

Poznaj skalę możliwości dzięki obiektywom od Sony

Rozwijająca się oferta obiektywów Sony tworzona jest z myślą o profesjonalistach i tych, którzy przygodę z fotografią dopiero rozpoczynają. Obejmuje szereg modeli, spełniających różne potrzeby twórcze i wymagania techniczne, zapewniając imponujące możliwości utrwalania obrazu.

 
G MasterG Master

G Master

Zmieniają się standardy obrazu. Rosną możliwości aparatów. Twórcy oczekują nowych narzędzi i technologii. A obiektywy nie mogą pozostawać w tyle. Firma Sony, mając jasną wizję przyszłości aparatów, wprowadza rewolucyjne zmiany w technologii obiektywów, których owocem jest idealna harmonia między niewiarygodną ostrością, a urzekającym efektem bokeh.

G LensG Master

G Lens

Obiektywy Sony klasy G z mocowaniem typu E są projektowane i produkowane tak, by łączyły doskonałość techniczną z twórczą kontrolą nad obrazem. Wiernie odwzorowują otaczający świat - a w razie potrzeby pozwalają ukazać go zgodnie z wyobrażeniem twórcy zdjęcia lub filmu.

G LensG Master

Zeiss

System E znakomicie wykorzystuje walory obiektywów ZEISS. Wynika to z jednej strony z faktu, że ogromny potencjał obiektywu ZEISS® może iść w parze z niewielkimi wymiarami, wygodą użycia i luksusową stylistyką, z drugiej zaś, że te zaawansowane produkty pozwalają w pełni wykorzystać możliwości korpusu Sony z mocowaniem typu E.

Jakość optyki ZEISS i technologia obrazu cyfrowego Sony – to połączenie nie ma równych sobie.

SonySony

Sony

Sony stara się tworzyć obiektywy, które znajdą trwałe miejsce w zestawie niezbędnych narzędzi każdego fotografa. Nie koncentrujemy się wyłącznie na parametrach, lecz oferujemy produkty pozwalające opowiedzieć jakąś historię; twórcze narzędzia, które wykorzysta i doceni fotograf-artysta. Wykorzystujemy przy tym szeroki wachlarz technologii i nasze bogate doświadczenie. W rezultacie tworzymy rozwiązania należące do najbardziej zaawansowanych i doniosłych w branży.

Portret idealny istnieje

Obiektywy Sony pozwalają pięknie wyeksponować portretowaną osobę, gwarantując niezwykłą ostrość i zachwycające kolory w połączeniu z doskonałym efektem bokeh w formie miękkiego, łagodnego rozmycia bez wyraźnych linii czy krawędzi.

Wiernie odwzorujesz piękno na każdym obrazie. Soczewka XA (Extreme aspherical) zapewnia wyjątkową rozdzielczość nawet w rogach zdjęcia. Bardzo duża przysłona (nawet F1,2) pozwoli Ci uzyskać świetny efekt bokeh, a specjalna powłoka osłabi niechciane odblaski i tzw. duszki.

Panorama możliwości

Imponująca rozdzielczość pozwala rejestrować spektakularne krajobrazy, wiernie oddając ich szczegóły. A bardzo szybkie szkła szerokokątne Sony pozwalają błyskawicznie zareagować na zmieniające się światło i uchwycić w kadrze idealny moment.

Solidna konstrukcja, wygodne sterowanie i odporność na pył i wilgoć to tylko kilka cech, które umożliwiają nienaganne działanie obiektywów w różnych warunkach fotografowania.

Piękne wnętrzne

Obiektywy superszerokokątne Sony umożliwiają objęcie w kadrze nawet wąskich pomieszczeń, z zachowaniem wspaniałych kolorów i uniknięciem dystorsji.

Nowatorska konstrukcja obiektywu o dużej jasności zapewnia nadzwyczajne właściwości obrazu, a przy tym zaskakująco małe wymiary i niezwykle niską wagę, umożliwiając dużą swobodę ruchów w każdych warunkach.

Miękka głębia

Zaawansowane technologie Sony umożliwiają konstruowanie obiektywów zapewniających zachwycający efekt bokeh. Rozmycie tła jest miękkie, gładkie i niezwykle eleganckie, otwierając przed fotografującym zupełnie nowe możliwości twórcze.

Płynne przejścia to zasługa przysłony kołowej i dokładnej kompensacji aberracji sferycznej. Bokeh pięknie wygląda też na zdjęciach robionych z niewielkiej odległości.

Naturalne światło

Skupienie na detalu

Zdjęcia robione z bliższej niż kiedykolwiek odległości dzięki obiektywom makro, które odkrywają niezwykłe szczegóły bez zniekształceń, jednocześnie naturalnie rozmywając tło.

Lekkie i kompaktowe obiektywy umożliwiają uchwycenie obrazów o wysokim poziomie szczegółowości w skali 1:1. Zdjęcia z bliska charakteryzuje doskonała rozdzielczość i kontrast.

Ruch zatrzymany

Najlżejszy na świecie telezoom z dużym otworem przysłony gwarantuje wspaniałą jakość w całym zakresie ogniskowych, pozwalając na robienie fantastycznych, dynamicznych zdjęć z dużej odległości.

Odkryj świat przez zoom sięgający do 1200 mm, używając telekonwertera. Błyskawiczne i dokładne ostrzenie zapewni niezwykle cicho działający system DDSSM. To doskonałe rozwiązanie przy fotografowaniu sportu, przyrody i bieżących wydarzeń.

Nieograniczone możliwości

System mocowania typu E otwiera przed fotografami i filmowcami niezliczone możliwości. Pozwala swobodnie przełączać się między formatem APS-C i pełnoklatkowym, nagrywać ujęcia na wideoblog obiektywami do codziennego użytku lub zamontować na kamerze superteleobiektyw w celu sfilmowania dzikiej przyrody.