Sony OLED Cashback Sony OLED Cashback

Jak skorzystać z promocji?

Kup telewizor SONY BRAVIA

Kup telewizor SONY BRAVIA OLED wybrany spośród modeli wyszczególnionych poniżej.

Zarejestruj Twój nowy telewizor

Zarejestruj Twój nowy telewizor na swoim koncie w serwisie MySony.

Podziel się swoją opinią

Do formularza dołącz zdjęcia: wystawionej opinii (na scentre.pl) o zakupionym produkcie + wyświetlonych na ekranie produktu numeru seryjnego i identyfikatora urządzenia + dowód zakupu.

Prześlij swoje zgłoszenie

Prześlij swoje zgłoszenie wraz z numerem seryjnym i dowodem zakupu telewizora, by wziąć udział w promocji.

Odbierz do 2000 zł zwrotu

Odbierz do 2000 zł zwrotu za zakup.

Promocja obowiązuje na wybrane modele telewizorów, w dniach 22.08-3.10.2022 r. Oferta sklepu scentre.pl Ceny i dostępność modeli promocyjnych mogą się różnić w poszczególnych salonach Sony Centre. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie zgłoszenia minimum 14 dni od dokonania zakupu w terminie 5.09-31.10.2022 r. pod adresem www.sony.pl/promo/oled W ramach zgłoszenia należy: 1) zarejestrować produkt promocyjny na koncie MySony (wymagane posiadanie lub utworzenie konta), 2) wystawić opinię o produkcie na stronie www.scentre.pl (potwierdzoną zdjęciem/screenem), 3) przesłać zdjęcia numeru seryjnego i identyfikatora urządzenia wyświetlonych na ekranie Produktu ustawionego w miejscu użytkowania, 4) przesłać zdjęcie dowodu zakupu. Przedstawiona kompozycja jest wizualizacją marketingową. Szczegóły oferty dostępne są w regulaminie i u Doradców Sprzedaży.

Modele objęte promocją

Bravia XR-77A84K
Sony Bravia XR-77A84K
Bravia XR-65A80K
Sony Bravia XR-65A80K
Bravia XR-65A84K
Sony Bravia XR-65A84K
Bravia XR-65A95K
Sony Bravia XR-65A95K
Bravia XR-65A75K
Sony Bravia XR-65A75K
Bravia XR-55A95K
Sony Bravia XR-55A95K
Sony Bravia XR-55A84K
Sony Bravia XR-55A84K
Bravia XR-55A80K
Sony Bravia XR-55A80K
Bravia XR-48A90K
Sony Bravia XR-48A90K
Bravia XR-42A90K
Sony Bravia XR-42A90K
Sony Pictures - filmy

SONY Pictures

Firma SONY to nie tylko doskonałej jakości urządzenia, ale także platforma wspierania profesjonalnych twórców filmowych, zapewniająca narzędzia do nagrywania obrazu i dźwięku, montażu, produkcji i postprodukcji oraz wytwórnia filmowa, mająca na koncie wiele światowych hitów i liczne nagrody.

Od stworzenia pierwszej na świecie kamery HD (model HDW-700) w 1997 roku i wyprodukowania profesjonalnej kamery filmowej w systemie HD-1080/24P w roku 2000, SONY pozostaje jednym z liderów w branży technologii filmowych.

Nasze doświadczenia przenosimy na poszukiwanie sposobów jak najlepszego przedstawiania filmu widzom. W rezultacie powstała linia telewizorów SONY BRAVIA XR™ z ekranem OLED. Dzięki nim filmowe doznania zyskują nową głębię.

BRAVIA XR

Ulepszona inteligencja poznawcza

Gdy rozglądamy się wokół, nasz mózg analizuje i przetwarza ogromne ilości informacji pochodzących z oczu i uszu, dzięki czemu widzimy i słyszymy świat wokół nas. Podobnie działa układ Cognitive Processor XR — imituje sposób myślenia i reakcji naszych zmysłów. Konwencjonalna sztuczna inteligencja jest w stanie wykrywać i analizować takie elementy jak kolor, kontrast czy szczegóły wyłącznie indywidualnie. Z kolei innowacyjny Cognitive Processor XR analizuje je jednocześnie, dbając o pełnię doznań podczas oglądania filmu lub grania.

Bravia XR
XR Picture

XR Picture

Obraz z perspektywy
ludzkich zmysłów

XR Sound

XR Sound

Wciągający
dźwięk przestrzenny

Wrażenia użytkownika

Wrażenia użytkownika

Rozrywka bez ograniczeń

Wzornictwo

Wzornictwo

Elegancja i funkcjonalność

Sony oled - logo

A95K QD-OLED

Innowacyjna konstrukcja ekranu sprawia, że telewizory SONY BRAVIA QD-OLED cechują się niedoścignioną jakością wyświetlanego obrazu. Kolory są jeszcze żywsze i bardziej nasycone, a kontrast i głębia czerni wyraźniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Zaawansowane przetwarzanie emitowanego przez ekran światła pozwoliło uzyskać efekty, których próżno szukać we wcześniejszych modelach.

Poznaj technologię przyszłości, którą możesz mieć w domu już teraz.

Sony Oled
Zachwycająca intensywność kolorów

Zachwycająca intensywność kolorów

Nowy ekran OLED, sterowany wyjątkową technologią od SONY, zapewnia realistyczną głębię obrazu oraz najszerszy zakres pięknie odwzorowanych kolorów w każdej scenie.

Technologia kropek kwantowych umożliwia przekształcanie źródła światła niebieskiego (o najwyższym poziomie energii) w kolory czerwony i zielony bez konieczności użycia filtra barw, co zwiększa jasność kolorów do 200% w porównaniu z tradycyjnymi telewizorami.

Prawdziwie głęboka czerń i biel

Prawdziwie głęboka czerń i biel

Poszerzyliśmy naszą gamę paneli z układami XR na rok 2022, dodając jaśniejszą, jeszcze szerszą paletę kolorów OLED, a także nowy panel OLED (QD-OLED), by uzyskać wcześniej niespotykany poziom jasności i kontrastu.

Panele OLED firmy Sony wyposażone w rewolucyjny Cognitive Processor XR charakteryzują się niezrównanym kontrastem, wyjątkową jasnością i czystą czernią, tworząc obraz o niezwykłym poziomie realizmu.

* Wizualizacja marketingowa, niektóre technologie mogą się różnić w zależności od modelu oraz konfiguracji

Ekran jest głośnikiem

Ulepszona inteligencja poznawcza

BRAVIA XR™ dopełni każdy oglądany obraz głębokim dźwiękiem przestrzennym. Technologia XR Surround, zgodna z Dolby Atmos®, pozwala uzyskać efekt dźwięku 3D z samego telewizora, bez głośników sufitowych lub zwróconych do góry. Ciesz się kinowymi wrażeniami we własnym salonie.

Ulepszona inteligencja poznawcza
Pełna harmonia dźwięku i obrazu

Pełna harmonia
dźwięku i obrazu

Technologia Acoustic Surface Audio+™* sprawia, że dźwięk dobiega wprost z ekranu wprowadzanego w wibracje przez dwa siłowniki. Emitowany dźwięk przemieszcza się wraz z akcją, zapewniając realistyczne wrażenie i wyraźne, naturalne dialogi. W uzyskaniu żywego, filmowego dźwięku pomaga też centralnie umieszczony subwoofer**.

Mocniejsze, bardziej wyraziste ścieżki dźwiękowe

Mocniejsze, bardziej
wyraziste ścieżki dźwiękowe

Dwa duże, idealnie okrągłe siłowniki w telewizorze A95K pozwalają uzupełnić każdy obraz jeszcze mocniejszym i bardziej realistycznym dźwiękiem. Doświadcz urzekającego brzmienia wysokich i średnich tonów, doskonale współbrzmiącego z wyświetlanym obrazem.

* Technologia występuje tylko w A95K ** Wizualizacja marketingowa, niektóre technologie mogą się różnić w zależności od modelu oraz konfiguracji

IDEALNE DO PlayStation

Telewizory BRAVIA XR™ zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z konsolą PlayStation®51.
Dzięki specjalnym rozwiązaniom pogłębiają wrażenie immersji, wciągając Cię w rozgrywkę i zapewniając niezapomniane wrażenia. Wkrocz w sam środek akcji i daj się porwać przygodzie.

Sony TV
Playstation 5

HDMI 2.1

Najnowszy standard łącza HDMI zapewnia właściwą prędkość przesyłu danych. HDMI 2.1 to krok w przyszłość, zapewniający kompatybilność telewizora BRAVIA XR™ z najnowszymi urządzeniami, takimi jak konsola PlayStation®5. Ciesz się obrazem i dźwiękiem bez zakłóceń w każdej sytuacji.

HDMI
Auto Genre Picture Mode

Auto Genre Picture Mode

dostosowywanie
trybu obrazu

Telewizor BRAVIA XR może wykryć, kiedy grasz, a kiedy oglądasz film lub telewizję. Kiedy włączasz grę, funkcja Auto Genre Picture Mode zmniejsza opóźnienie sygnału i przyspiesza reakcje na Twoje działania. Gdy używasz konsoli PS5™ do oglądania filmów w streamingu lub z płyt Blu-ray™ Ultra HD, włącza się tryb Standardowy, pozwalający zwiększyć ekspresję obrazu.

Auto HDR Tone Mapping

Auto HDR Tone Mapping

Zobacz więcej szczegółów w scenach o wysokim kontraście

Funkcja Auto HDR Tone Mapping optymalizuje ustawienia HDR podczas początkowej konfiguracji konsoli PS5™. Konsola automatycznie identyfikuje model telewizora BRAVIA XR i dobiera najlepsze ustawienie HDR. W efekcie wszystkie kolory i istotne detale w najjaśniejszych i najciemniejszych fragmentach kontrastowych scen pozostają zawsze doskonale widoczne.

Płynność i precyzja gier

Płynność i precyzja gier

4K
przy 120 kl./s (120 Hz)5

Graj w najnowsze produkcje w doskonałej rozdzielczości 4K. Prędkość odświeżania wynosząca 120 kl./s zapewni Ci doskonały obraz bez zacięć, nawet w dynamicznych scenach akcji. Zyskaj przewagę, w porę dostrzegając przeciwników czy przeszkody i walcz o zwycięstwo. Niezapomniane emocje masz na wyciągnięcie ręki.

Kinowy obraz w Twoim domu

Dzięki technologiom, takim jak tryby Creator Calibrated Mode, IMAX Enhanced i Dolby Vision®, wizja reżysera jest perfekcyjnie oddana na ekranie, zapewniając pełne emocji filmowe seanse. Zgodność z Calman daje również możliwość profesjonalnej kalibracji obrazu w celu wykorzystania ekranu telewizora BRAVIA XR™ do montażu filmów.

Kinowy obraz
Bez efektu Z efektem

Netflix w studyjnej jakości

Oglądaj najnowsze treści z serwisu Netflix w imponującej, studyjnej jakości, zgodnie z zamierzeniem ich twórców. Tryb Netflix Adaptive Calibrated Mode, opracowany specjalnie do oglądania filmów i seriali z serwisu Netflix, współpracuje z funkcją telewizorów BRAVIA XR™ dostosowującą obraz do warunków oświetlenia. Optymalizacja jakości obrazu pozwoli Ci poczuć się jak w kinie podczas oglądania produkcji ze streamingu.6

wyłączony wyłączony Netflix mode Netflix mode
Bravia Core

Najnowsze tytuły i kinowe klasyki
z aplikacją SONY BRAVIA CORE

Autorska aplikacja BRAVIA CORE dzięki funkcji Pure Stream™, umożliwia strumieniową transmisję z prędkością do 80 Mb/s i oglądanie obrazu 4K UHD z różnych źródeł w bezstratnej jakości zbliżonej do płyt Blu-ray.2

BRAVIA CORE zapewnia dostęp do wyjątkowej oferty ponad 100 filmów, które możesz oglądać dzięki transmisji strumieniowej w dowolnym momencie i tyle razy, ile zechcesz — w najwyższej jakości 4K HDR.

Bravia Core

CENTRUM DOMOWEJ ROZRYWKI

Wybieraj dla siebie programy spośród jednej z największych kolekcji aplikacji VOD

Funkcja inteligentnego porządkowania ułatwia przeglądanie treści z różnych aplikacji. Poznawaj nowe filmy i programy dzięki sugestiom opartym na Twoich zainteresowaniach i wcześniejszych wyborach. Korzystaj bez przeszkód z kolekcji BRAVIA CORE lub wybierz swój ulubiony serwis VOD i ciesz się filmowymi emocjami w domowym zaciszu.

  • Netflix
  • HBO MAX
  • Amazon Prime
  • Disney+
  • Apple TV
  • Youtube
  • Spotify
Google TV

Przyjemność
użytkownika

Minimalistyczna konstrukcja dopełnia perfekcyjną jakość obrazu. Filmy i gry wydają się przekraczać niemal niewidoczne ramy ekranu, jeszcze mocniej wciągając Cię w pełne akcji i emocji światy.

Zaprojektowany od nowa pilot zapewnia wygodne i intuicyjne sterowanie, zaś kamera BRAVIA CAM zwiększa komfort użytkowania, umożliwiając sterowanie gestami lub automatycznym dostosowaniem jasności ekranu i jakości dźwięku do warunków otoczenia.

Przyjemność użytkownika
Minimalistyczny design

Minimalistyczny design

Doskonała jakość obrazu i elegancki wygląd pasujący do każdego nowoczesnego wnętrza.

Rozszerzona
funkcjonalność z Bravia CAM

Rozszerzona funkcjonalność z Bravia CAM3

Więcej możliwości sterowania i dodatkowe zastosowania telewizora SONY.

Regulacja podstawy

Regulacja podstawy4

Wygoda ustawienia telewizora SONY na wiele sposobów.

Regulacja podstawy

Nowy pilot7

Wygodne sterowanie i kontrola głosowa z asystentem Google.

Razem dla Planety

W SONY myślimy o przyszłości nie tylko szukając technologicznych innowacji.
W ramach Road to 2050 wyznaczyliśmy sobie globalny cel osiągnięcia zeroemisyjności. Nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania w zakresie materiałów do tworzenia i pakowania naszych urządzeń oraz ograniczamy liczbę odpadów. Dołączając do grona użytkowników SONY pomagasz wspierać nasze wysiłki na rzecz lepszego jutra Planety.

Razem dla Planety
Oszczędność surowców dzięki zmniejszeniu ilości farby

Oszczędność surowców dzięki zmniejszeniu ilości farby

Informacje drukowane na opakowaniu starannie przeanalizowano pod kątem zrozumiałości i zwięzłości. W rezultacie zużycie farby spadło w przybliżeniu o 90%, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu opakowania i czytelności umieszczonych na nim informacji.

Mniejsza ilość plastiku z surowców pierwotnych

Mniejsza ilość plastiku z surowców pierwotnych

Obniżyliśmy stosowanie tworzyw z recyklingu we wszystkich aspektach projektu, od opracowywania materiałów po estetykę - a wszystko to z zachowaniem wysokiej jakości wykończenia. W przypadku telewizorów OLED opracowany przez Sony plastik z recyklingu SORPLAS™ służy do produkcji tylnej osłony, będącej największym pod względem powierzchni elementem telewizora, przyczyniając się do redukcji ilości odpadów trafiających do środowiska8.