Frame 386 (6) Frame 386 (6)
Odkryj telewizory BRAVIA XR™

Stworzone do rozrywki

BRAVIA 9 QLED XR I Mini LED
BRAVIA 8 OLED
77”
Zwrot 2500 zł
Frame 391 (1)
K77XR80PAEP
65”
Zwrot 800 zł
Frame 391 (1)
K65XR80PAEP
55”
Zwrot 500 zł
Frame 391 (1)
K55XR80PAEP
BRAVIA 7 QLED XR I Mini LED
85”
Zwrot 1500 zł
Frame 391 (2)
K85XR70PAEP
75”
Zwrot 1000 zł
Frame 391 (2)
K75XR70PAEP
65”
Zwrot 500 zł
Frame 391 (2)
K65XR70AEP
Line 2 Line 2 Line 2

Jak odebrać zwrot?

Shopping cart
Kup wybrany telewizor 
Sony Bravia XR™
Kup jeden z wybranych modeli telewizorów objętych promocją, z nowej linii Bravia XR™ 2024, od 03 czerwca do 14 lipca 2024 r. Na stronie sklepu dodaj opinię o telewizorze Bravia i oznacz ją hasłem „OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY”.
Contract edit
Zarejestruj produkt w serwisie My Sony
Wejdź na stronę promocji
(sony.pl/cashback/cinema-is-coming-home) i wypełnij formularz zgłoszeniowy najwcześniej po 14 dniach od daty zakupu, w terminie od 17 czerwca do 11 sierpnia 2024 r. Wymagane jest posiadanie lub założenie konta MySony.
Photo camera
Załącz numer seryjny i dowód zakupu oraz wystawionej opinii
Załącz zdjęcie numeru seryjnego z ekranu telewizora* oraz kopię dowodu zakupu lub faktury. Dołącz także dowód wystawionej opinii.
Payments
Zyskaj
Cashback
Odbierz zwrot na konto w terminie do 28 dni od pomyślnej rejestracji zgłoszenia.
*Zdjęcie powinno być wykonane w docelowym miejscu użytkowania telewizora. Nie będą akceptowane zgłoszenia z dołączonym zdjęciem numeru seryjnego telewizora, które zostało zrobione w sklepie stacjonarnym.

Jak założyć konto MySony?

Line 2 (1) Line 2 (1) Line 2 (1)

Poznaj telewizory Bravia

Frame 410 Frame 410 Frame 410

Wierne odwzorowanie
obrazu i dźwięku

Odkryj piękno poruszających kinowych historii, odwzorowanych z troską o każdy szczegół. Wieloletnie doświadczenie Sony w branży filmowej przekłada się na najwyższą jakość obrazu i dźwięku oraz pełną zgodność z wizją twórców filmu. Bogate kolory, zachwycające brzmienie i precyzyjnie ukazane detale sprawią, że każdy seans w Twoim domowym kinie stanie się nie lada przeżyciem¹.
Image 12 (3) Image 12 (3) Image 12 (3)

Wyraziste detale nawet w głębokim cieniu

Realistyczne odwzorowanie kolorów i wyjątkowa głębia kontrastu sprawi, że poczujesz się jak w kinie, bez wychodzenia z domu. Precyzyjne podświetlenie ekranu zaawansowanej technologii Sony pozwoli Ci dostrzec wszystkie detale, nawet w najciemniejszych kadrach.
Image 12 (2) Image 12 (2) Image 12 (2)

Dźwięk z ekranu jak w kinie

Kinowe wrażenia wzmocni dźwięk dobiegający prosto z miejsca akcji. Zupełnie jak w najlepszej kinowej sali, odgłosy zdają się dobiegać prosto z ekranu.

Po dodaniu zgodnego soundbara w technologii Acoustic Centre Sync możesz dodatkowo podbić brzmienie, zamieniając telewizor BRAVIA w głośnik centralny, a soundbar - w mocny głośnik basowy².
Image 12 (1) Image 12 (1) Image 12 (1)

Twoja kolekcja filmów Sony

Wraz z zakupem telewizora BRAVIA zyskujesz dostęp 
do 10 filmów w aplikacji SONY PICTURES CORE 
w najwyższej jakości Pure Stream™ oraz nielimitowanego streamingu nawet przez 24 miesiące. Wybieraj spośród klasyki kina lub najnowszych produkcji i zachwyć się niesamowitą jakością IMAX® Enhanced oraz Dolby Atmos³.
Image 12 Image 12 Image 12

Pełny zestaw
do kina domowego

Telewizory BRAVIA spełniają rygorystyczne standardy wyświetlania filmów IMAX® Enhanced⁴ oraz obsługują technologie wywodzące się wprost z kina: Dolby Vision 
i Dolby Atmos⁵. Sony współpracuje również z wiodącymi dostawcami usług streamingowych, m.in. z Netflix⁶, Amazon Prime⁷ i SONY PICTURES CORE⁸, wspólnie opracowując specjalne tryby kalibracji obrazu⁹. Dzięki temu każda produkcja dostępna na platformach VOD zachwyca doskonałą jakością obrazu i dźwięku.
Layer 1 Layer 1 Layer 1
Group (16)

1. © 2022 Columbia Pictures Industries Inc. i TSG Entertainment II LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.

2. Funkcja ta działa ze zgodnymi modelami (BRAVIA Theatre Quad / BRAVIA Theatre Bar 9 / BRAVIA Theatre Bar 8 / HT-A9 / HT-A7000 / HT-A5000 / HT-A3000). Dostępność produktów zależy od regionu i kraju.

3. Materiały Dolby Atmos są dostępne tylko w języku angielskim.

4. Materiały IMAX® Enhanced zapewniają pełne wrażenie IMAX® Enhanced.

5. Materiały Dolby Vision są zgodne z serwisami do transmisji strumieniowej, takimi jak Netflix czy Amazon Video, i współpracującymi urządzeniami podłączonymi do wejścia HDMI. Wymagane są przewody HDMI® sprzedawane osobno.

6. Wymagana jest subskrypcja Netflix. Pełne warunki są podane na stronie Netflix.com.

7. ©2024 Amazon, Amazon Prime, Echo, Alexa oraz wszystkie odnośne logo są znakami towarowymi Amazon.com Inc. lub jego podmiotów zależnych. Wymagana jest subskrypcja Amazon Prime lub obowiązują opłaty Prime Video. Pełne warunki są podane na stronie primevideo.com/terms. Pewne aplikacje, treści i/lub funkcje nie są dostępne we wszystkich krajach. Udostępnienie funkcji nastąpi w ramach przyszłej aktualizacji wewnętrznego oprogramowania. Zależnie od dostępności.

8. https://www.sony.net/sony-pictures-core Dostępność aplikacji i usług zależy od kraju, języka i urządzenia. Usługi i treści podmiotów zewnętrznych mogą podlegać oddzielnym warunkom i opłatom i zostać zmienione, wstrzymane bądź wycofane w dowolnym momencie. „Sony” i odnośne logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi Sony Corporation. Wszystkie inne logo i znaki towarowe stanowią własność odpowiednich właścicieli.

9. Wymagane jest oprogramowanie do kalibracji Calman zainstalowane w komputerze, generator wzorów i urządzenie pomiarowe (kolorymetr, spektrofotometr itd.) oraz aplikacja Calman for BRAVIA pobrana ze sklepu Google Play i zainstalowana w telewizorze. Do użycia w telewizorze serwisów z aplikacjami potrzebne jest połączenie z Internetem. Usługi sieciowe, treści i oprogramowanie tego produktu mogą podlegać oddzielnym regulaminom i zostać zmienione, wstrzymane bądź wycofane w dowolnym momencie. Mogą być wymagane opłaty, rejestracja i podanie danych karty kredytowej.