NOWOŚCI OD SONY

Najciekawsze nowości od SONY w 2018 roku

0

Pozycja jednego z liderów rynku szeroko rozumianej elektroniki zobowiązuje. W związku z tym każdego roku Sony stara się przygotować ciekawe propozycje dla swoich klientów i fanów. Mają one nie tylko spełniać ich oczekiwania, wpisywać się w obecne nurty na rynku, ale również wyznaczać nowe kierunki i trendy. Nie inaczej jest teraz, a lista przygotowanych nowości jest długa i z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie. W tym wpisie postanowiliśmy wyróżnić jednak kilka produktów, którymi naszym zdaniem, każdy miłośnik elektroniki powinien się zainteresować.


Telewizor Sony Bravia KD-65AF8

Sony Bravia to uznana już marka na rynku telewizorów. Właściwie nikomu nie trzeba jej przedstawiać, bo od lat jest synonimem wysokiej jakości i nowoczesnych rozwiązań. Sony nie spoczywa jednak na laurach i w najnowszym flagowym modelu, czyli AF8, zastosowało rozwiązania, które od razu ustawiają go jako jeden z najciekawszych propozycji na rynku. W telewizorze zastosowano nowy wydajniejszy procesor X1 Extreme, który pozwala generować pełen szczegółów i detali obraz w rozdzielczości 4K. Na wyjątkową jakość obrazu wypływa też zastosowana technologia HDR, dzięki której kolory są jeszcze żywsze i lepiej skontrastowane. Kolejną innowacją jest system Acoustic Surface – dźwięk z najnowszego telewizora Sony Bravia nie wydobywa się z punktowych głośników, bo gra cała powierzchnia ekranu. Pozwala to jeszcze lepiej zanurzyć się w wydarzenia na ekranie, a wydobywany w ten sposób dźwięk jest jeszcze bardziej realistyczny i krystalicznie czysty. Warto zwrócić uwagę również na design, dzięki któremu telewizor nie tylko wyjątkowo się prezentuje, ale również, dzięki zastosowaniu wyjątkowo cienkich ramek i płaskiej budowy gwarantuje większą powierzchnię wypełnioną obrazem i zapewnia łatwość montażu w każdym miejscu. Czy klienci pokochają nowy telewizor Sony Bravia? Nie mamy ku temu żadnych wątpliwości.


Bezprzewodowe słuchawki WH-1000XM2

Opinie recenzentów i użytkowników były zgodne – słuchawki MDR-1000X były po prostu świetne. Oferowały wyjątkową jakość dźwięku, były wygodne i świetnie izolowały przed dochodzeniem do uszu jakichkolwiek dźwięków poza muzyką. Prezentowane tu WX-1000XM2 to następca tego bardzo dobrze przyjętego modelu i znów nie można spodziewać się niczego innego prócz pochwał i uznania. Są to bowiem słuchawki, które są jeszcze lepsze niż wyjątkowo udany poprzednik. Jeszcze bardziej postawiono w nich na wygodę i komfort słuchania muzyki. Skupiono się przede wszystkim na jak najlepszym odizolowaniu dźwięków zewnętrznych. Słuchawki precyzyjniej dostosowują się do kształtu głowy, fryzury, a nawet tego, czy użytkownik nosi okulary. Słuchawki te idealnie sprawdzą się również podczas podróży samolotem, bo mają funkcję optymalizacji ciśnienia, więc nawet na dużych wysokościach dźwięk będzie idealny. Słuchawki współpracują z aplikacją, dzięki której można dostosować ustawienia odtwarzania, a tym samym słuchać muzyki zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Wady? Nic nie przychodzi nam do głowy.


Przenośny głośnik bezprzewodowy SRSXB41

Przenośne głośniki towarzyszom nam już od dawna, jednak dzięki nowemu głośnikowi Sony, czyli SRSXB41, słuchanie muzyki w miejscach, gdzie było to do tej pory niemożliwe, wejdzie na całkiem nowy poziom. Wpływ na to ma kilka czynników. Przede wszystkim produkt Sony oferuje wyjątkową jakość dźwięku i donośność. Jest zaprzeczeniem twierdzenia na temat głośników Bluetooth, które – wedle krytyków - mają grać cicho i tak naprawdę nie nadają się do słuchania muzyki w większym gronie. Przy głośniku SRSXB41 można bez problemu zorganizować całkiem sporą imprezę! Dzięki funkcji Live Sound dźwięk staje się bardziej przestrzenny i donośny. Za jego jakość odpowiada z kolei zastosowanie dużych, bo aż 58-milimetrowych głośników oraz membran stożkowych. Dodatkowo głośnik wyposażony jest w podświetlenie, które pulsuje w rytm muzyki – jest to idealny dodatek do zabawy i tańca. Koniecznie trzeba podkreślić, że jest to głośnik, który rzeczywiście można zabrać wszędzie, bo jest odporny na zamoczenie i pył. Chcesz słuchać swojej ulubionej muzyki na plaży, biwaku lub spływie kajakowym? Koniecznie weź ze sobą głośnik SRSXB41!


Telefon Sony Xperia XZ2

Telefony z rodziny Sony Xperia od zawsze charakteryzowały się wyjątkowym designem połączonym z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz najwyższą wydajnością. Nie inaczej jest tym razem – nowy flagowy model, czyli Xperia XZ2 ma wszystko to, za co miliony użytkowników doceniało smartfony z tej rodziny, ale zaoferować może o wiele więcej. Sony Xperia XZ2 to przede wszystkim prawdziwy kombajn multimedialny. Wyposażony jest w ekran o rozmiarze 5,7 cala w proporcjach 18x9 – sprawdzi się idealnie do codziennego użytkowania, przeglądania Internetu, a nawet oglądania filmów czy seriali, bo wyświetlany obraz oferowany jest w jakości HDR, czyli rozwiązaniu, które kojarzy się raczej z dużymi ekranami telewizorów. XZ2 to również spełnienie marzeń wszystkich miłośników fotografii i nagrywania klipów wideo. Pozwala on rejestrować filmiki w rozdzielczości 4K HDR – efekt końcowy wygląda niemal jak w kinie! Dodatkowa obraz można nagrywać też w rozdzielczości FullHD przy oszałamiających 960 klatkach na sekundę, dzięki którym można dostrzec o wiele więcej, niż jest w stanie zarejestrować ludzkie oko. Zdjęcia, dzięki autorskiemu rozwiązaniu Sony, czyli „Motion Eye”, zawsze prezentują się wspaniale, nawet przy słabym oświetleniu. Jak na flagowy model przystało, telefon zachwyca też wydajnością – wszystkie zaawansowane możliwości multimedialne i dowolne aplikacje działają na XZ2 zawsze płynnie, a korzystanie z telefonu to czysta przyjemność. Konkurencja zdecydowanie ma się czego obawiać!


Nowości Sony – każdy znajdzie coś dla siebie

Każdego roku Sony prezentuje pełną gamę nowych produktów, które stara się dostosować do wymagań każdego klienta. Coś dla siebie w rodzinie Sony znajdą zarówno ci najbardziej wymagający, którzy nie mają problemów z wydaniem większej kwoty na sprzęt, o ile mają pewność, że dostaną produkt najwyższej jakości, jak i ci, którzy biorą głównie pod uwagę współczynnik ceny do jakości, a jednocześnie chcą korzystać ze sprzętu elektronicznego prestiżowej marki, która zawsze może poszczycić się wysoką klasą wykonania i świetnym designem.

 
TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
POLECANE na podstawie oglądanych ostatnio produktów
KLIENCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
Strona z