NOWOŚCI OD SONY

Domowe zestawy muzyczne – zorganizuj własną imprezę

0

Domowe zestawy muzyczne – zorganizuj świetną imprezę, ciesz się wspaniałą jakością dźwięku

 

Wiele osób chciałoby mieć w domu przyzwoitej jakości sprzęt audio. Z jednej strony chciałyby cieszyć się bardzo dobrą jakością dźwięku i przyjemnością ze słuchania ulubionej muzyki, z drugiej zaś móc zorganizować imprezę przy muzyce, której brzmieniem można się cieszyć,, a dźwięk jest donośny i wyraźny. Miniwieże często nie spełniają tych warunków – sprawdzają się najlepiej w małych pokojach. Zaawansowane zestawy hi-fi są z kolei drogie i wymagają fachowej wiedzy przy wyborze. Czy jest jakaś inna alternatywa? Domowe zestawy muzyczne z naszej oferty. Przeczytaj ten wpis na naszym blogu i poznaj ich możliwości!

 

Domowe zestawy muzyczne – kompaktowe, ale pełne możliwości

 

Domowe zestawy muzyczne w ofercie Sony Center to sprzęt audio wysokiej klasy, o szerokich zastosowaniach. Na pierwszy rzut oka nie przypominają gotowego kompletu audio, a raczej jedną kolumnę. To jednak tylko pozory, bo w tej kompaktowej obudowie kryje się wszystko, czego potrzeba do słuchania muzyki w wysokiej jakości i  z odpowiednią dynamiką. Domowe zestawy muzyczne umożliwiają odtwarzanie muzyki z różnych źródeł: płyt cd-audio, pendrive’ów, a także zewnętrznych źródeł, jak telewizor czy konsola. Największą swobodę daje jednak łączność za pośrednictwem Bluetooth. Dzięki temu, domowy zestaw muzyczny można sparować ze smartfonem i odtwarzać muzykę z pamięci telefonu lub za pośrednictwem serwisów streamingowych. Można w ten sposób stworzyć dziesiątki playlist na różne okazje, mieć je wszystkie zawsze przy sobie i włączyć je na domowym zestawie muzycznym w kilka sekund.

 

Domowe zestawy muzyczne – nie tylko w domu

 

Wielką zaletą domowych zestawów muzycznych jest ich konstrukcja, która sprawdza się nie tylko na domowej imprezie. Dają one bowiem możliwość łatwego transportu i zorganizowania, na przykład, imprezy plenerowej. Specjalnie w tym celu, wiele modeli domowych zestawów muzycznych wyposażonych jest w kółka i uchwyty podobne do tych, umieszczonych w walizkach. Można więc zabrać je na działkę lub do sali, w której chce się zorganizować przyjęcie.  Co więcej, jeśli moc jednego zestawu okaże się za niska, nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć ich więcej. Wówczas jeden odtwarzacz pełni rolę głównego, a pozostałe łączą się z nim, co razem daje o wiele wyższą głośność dźwięku.

 

Domowe zestawy muzyczne – idealne na imprezę

 

Domowe zestawy muzyczne to urządzenia o bardzo szerokim zastosowaniu i licznych możliwościach (z ich ofertą można zapoznać się pod tym linkiem: https://scentre.pl/shop/category/list?kategoria=zestawy_highpower_audio). Warto między innymi wspomnieć o funkcji karaoke, dzięki której można wspaniale się bawić w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Osoby, które lubią imprezowy nastrój, z całą pewnością docenią fakt, że zestawy mogą być wyposażone w kompozycje świateł LED, które pulsują w rytm muzyki i nawet zwykłą domową przestrzeń potrafią zmienić w najlepsze miejsce do zabawy. Wszystko to sprawia, że zarówno miłośnicy muzyki odtwarzanej w wysokiej jakości, jak i dobrej zabawy powinni zdecydowanie zainteresować się domowymi zestawami muzycznymi.

 
TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
POLECANE na podstawie oglądanych ostatnio produktów
KLIENCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
Strona z