PLAYSTATION

Czym jest Playstation VR?

0

W świecie wirtualnej rzeczywistości - czy jesteś gotowy na niesamowitą przygodę z Playstation VR?

Czy marzyłeś kiedyś o tym, aby osobiście zasiąść za kierownicą supersamochodu i ścigać się nim na torze z innymi kierowcami? Chciałeś wziąć udział w wielkiej kosmicznej bitwie i poprowadzić swoich towarzyszy do zwycięstwa? A może lubisz dreszcz emocji i chciałbyś spróbować uciec z przeklętego domu, gdzie za każdym rogiem ktoś może czyhać na twoje życie? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie musisz poznać możliwości gogli Playstation VR!

 

Czym jest Playstation VR?

 

Playstation VR to specjalne gogle wirtualnej rzeczywistości, które łączy się z konsolą Playstation 4 i pozwalają niemal osobiście wziąć udział w akcji gier i aplikacji. Po założeniu Playstation VR użytkownik odcina się od rzeczywistości, a świat gry podziwia z perspektywy pierwszej osoby. Gogle mają wbudowane też czujniki ruchu, dzięki którym każdy ruch głowy jest odwzorowany w świecie gry. Można go oglądać z dowolnej perspektywy i eksplorować. Sterowanie w grach odbywa się za pośrednictwem pada Dualshock 4 lub specjalnych „różdżek” – Playstation Move – które oprócz przycisków reagują również na ruchy dłoni, dzięki czemu odczucie immersji jest jeszcze większe.

 

Możliwości Playstation VR

 

Z myślą o Playstation VR przygotowywane są specjalne gry, które w pełni wykorzystują możliwości tego zestawu – są to między innymi gry zręcznościowe i sportowe – przygotowane również z myślą o dzieciach. Wiele gier, które dostępne są na Playstation 4, ma również możliwość zagrania w nie za pośrednictwem Playstation VR. Wśród najlepszych wymienić można między innymi mrożący krew w żyłach horror Resident Evil 7, czy symulator wyścigów Gran Turismo Sport, dzięki któremu można zasiąść za kierownicą setek wiernie odwzorowanych samochodów sportowych i rywalizować on-line z innymi wirtualnymi kierowcami z całego świata. Wybór gier na Playstation VR jest przeogromny, ciągle też powstają nowe produkcje – od prostych gierek, dobrych na chwilę relaksu, po wciągające i angażujące przygody, które mogą pochłonąć na długie godziny. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

 

Wejdź do wirtualnej rzeczywistości z Playstation VR!

 

Osoby, które są już właścicielami konsoli Playstation 4, mogą dokupić gogle Playstation VR, a także ewentualnie Playstation Move oddzielnie. Gogle w ofercie Sony Center (można poznać ją pod tym linkiem: https://scentre.pl/shop/category/list?kategoria=google_playstation_vr) dostępne są w zestawie z grą lub nawet kilkoma. Dzięki temu, a także bardzo łatwej konfiguracji urządzenia, zabawę można zacząć niemal natychmiast po rozpakowaniu. Czy wszyscy są gotowi na niesamowitą przygodę z Playstation VR?

 
TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
POLECANE na podstawie oglądanych ostatnio produktów
KLIENCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
Strona z