PORADY

Aparat kompaktowy do 1000 zł. Jaki model wybrać?

0

Osoby, które dopiero zaczynają przygodę z fotografią, nie muszą kupować sprzętu za kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Dobre aparaty kompaktowe dla amatorów fotografii, można znaleźć w cenie do 1000 złotych. Poniżej 3 propozycje aparatów kompaktowych Sony, których cena nie przekracza 1000 złotych, a parametry zadowolą nie tylko amatorów, ale też bardziej zaawansowanych fotografów.

  1. Sony DSCWX220N  

Sony DSCWX220N to aparat, który mimo kieszonkowych wymiarów, zaskakuje nieskazitelną jakością zdjęć i filmów. To zasługa przede wszystkim 10-krotnego zoomu optycznego i przetwornika obrazu CMOS Exmor R®. Dzięki temu ostatniemu, można rejestrować realistyczne obrazy z bogatą głębią kolorów, które zostaną utrwalone w rewelacyjnej rozdzielczości – 18,2 megapiksela, a przy tym będzie je cechował niski poziom szumów. Z kolei 10-krotny zoom optyczny powoduje, że każde zdjęcie – nawet to zrobione z oddali – zawiera najdrobniejsze szczegóły. Model DSCWX220N umożliwia również nagrywanie filmów w jakości Full HD, za pośrednictwem nowoczesnego kodeku AVCHD. Inną zaletą tego aparatu jest możliwość błyskawicznego udostępnienia wykonanych zdjęć lub filmów w serwisach internetowych.

  1. Sony DSCWX350W

Sony DSCWX350W to aparat o 20-krotnym zoomie optycznym, który bez problemu uchwyci każdy najdrobniejszy szczegół, a przy tym pozwoli zachować na fotografiach bogatą kolorystykę. Sony DSCWX350W umożliwia powiększanie obrazów, bez utraty jakości – dzięki technologii By Pixel Super Resolution, aparat dokładnie analizuje piksele i jest w stanie odtworzyć brakujące szczegóły. Tym aparatem można robić doskonałe zdjęcia nie tylko w dzień, ale też w nocy. To zasługa szerokiego zakresu czułości ISO (od 80 do 12 800). Kolejna zaleta Sony DSCWX350W to stabilizator obrazu Optical SteadyShot z inteligentnym trybem aktywnym, dzięki któremu można nagrywać filmy Full HD i uzyskiwać wysokiej jakości nagrania, nawet w trakcie chodzenia.

  1. Sony DSCHX60B

Sony DSCHX60B to aparat, którym można wykonywać szczegółowe zdjęcia z bliska i z daleka. 30-krotny zoom optyczny najlepiej nadaje się do rejestrowania przyrody czy imponujących zachodów słońca. 20,4-megapikselowy przetwornik obrazu CMOS Exmor R® oraz stabilizator obrazu, w połączeniu z 30-krotnym zoomem optycznym, pozwalają uzyskać wysokiej jakości zdjęcia, z maksymalnym poziomem ostrości i głębi kolorów. Aparat Sony DSCHX60B daje również możliwość nagrywania filmów Full HD w kinowej jakości. Wszystko dzięki stabilizatorowi obrazu oraz efektowi Motion Shot Video, który pozwala uchwycić ruch w postaci nałożonych na siebie sekwencji obrazów. Model aparatu oferuje również całą masę najróżniejszych efektów wizualnych, które skutecznie ożywią każde zdjęcie czy film.

 
TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ
POLECANE na podstawie oglądanych ostatnio produktów
KLIENCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ
Strona z