* Oferta ważna do 09.05 do 06.06.2022 r., w sklepie internetowym www.scentre.pl  Słuchawki WH-1000XM4 w zestawie za 1 zł do modeli XR75X95K i XR85X95K. Przedstawiona kompozycja jest wizualizacją marketingową. Szczegóły oferty są w regulaminie i u Doradców Sprzedaży. Udział w promocji nie przeszkadza w udziale w innych promocjach organizowanych przez firmę Sony Europe B.V. z siedzibą w The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey, KT13 0XW, Wielka Brytania. Do udziału w innych promocjach może być konieczne zachowanie kartonu telewizora z numerem seryjnym.

Poznaj nową generację telewizorów BRAVIA XR™ i technologię Mini LED w modelu X95K — fantastyczna jasność i najlepsze emocje!

Sony Mini LED

System XR Backlight Master Drive w 4K BRAVIA XR X95K precyzyjnie steruje algorytmem lokalnego wygaszania, indywidualnie steruje tysiącami maleńkich, gęsto ułożonych diod Mini LED. Uzyskujemy niespotykany dotąd zakres dynamiczny, który przekłada się na olśniewającą jasność, głęboką czerń i piękne, naturalne odcienie kolorów.

Natywny panel 100 Hz i technologia XR Motion Clarity

Wyraźne sceny szybkich akcji dzięki inteligentnemu przetwarzaniu ruchu. Sport i kino akcji wyglądają teraz bez porównania lepiej. Procesor Cognitive Processor XR™ z technologią XR Motion Clarity™ analizuje ruch w obrębie kilku klatek, by zapewnić płynność akcji i jasny, wyraźny obraz.

Wzornictwo i dźwięk
Dynamiczny dźwięk dobiegający z ekranu

Jednym z elementów Acoustic Multi-Audio™ są głośniki wysokotonowe, dzięki którym wysokie częstotliwości dobiegają z miejsca, w którym toczy się akcja na ekranie. Głośniki te precyzyjnie rozmieszczają tony wysokie, by zwiększyć realizm dźwięku. Z kolei subwoofery umieszczone z lewej i prawej strony emitują mocny bass bez względu na to, gdzie ustawisz telewizor.

One Slate

Ciesz się naprawdę pięknym obrazem na dużym ekranie bez rozpraszania uwagi. Nasz minimalistyczny projekt One Slate tworzy pojedyncza tafla hartowanego szkła z minimalną ramką. Smuklejsza ramka zapewnia więcej tego, co ważne.

Gaming i streaming
Idealny do Playstation 5*

Dzięki ekskluzywnym funkcjom do grania oraz niezwykle zaawansowanym technologiom obrazu i dźwięku, telewizor BRAVIA XR™ X95K jest idealny do PlayStation®5.

Ekskluzywna platforma streamingowa Sony

Ciesz się filmami i nielimitowanym streamingiem dołączonymi do Bravia X95K.

* Konsola PS5 jest sprzedawana oddzielnie.
Google TV

Steruj telewizorem i wyszukaj rozrywkę za pomocą głosu. Dzięki wbudowanemu wyszukiwaniu głosowemu możesz teraz znajdować treści szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. 

Przeglądaj ponad 700 000 filmów, odcinków seriali i programów telewizyjnych z różnych usług przesyłania strumieniowego — wszystko w jednym miejscu — z Google TV. Dla wygody wszystko jest zorganizowane według tematów i gatunków zgodnie z Twoimi zainteresowaniami.

Chcesz przesyłać strumieniowo treści ze smartfona, tabletu lub laptopa bezpośrednio do telewizora? Apple AirPlay, Apple HomeKit i Chromecast built-in™ właśnie to umożliwią.

W trosce o środowisko

Telewizory BRAVIA XR powstają z myślą nie tylko o intensywnych przeżyciach, ale i środowisku. Redukujemy użycie nieodnawialnego plastiku w podzespołach i opakowaniach. W telewizorze X95K wykorzystano tworzywo Sony SORPLAS™, nadające się do recyklingu w 85%. Technologie sterowania podświetleniem, moduł BRAVIA CAM i czujniki światła kontrolują jakość obrazu i obniżają zużycie energii.